18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 24 Ekim 2017 07:33

KILIÇDAROĞLU’NUN AYDIN ZİYARETİ

Yazan  Hasan Sani Güneş

KILIÇDAROĞLU’NUN AYDIN ZİYARETİ

Sayın Kılıçdaroğlu’nun Aydın ziyaretini bugüne uzatmamın nedeni doğru bilginin okurlarım tarafından bilinmesinde yattığını ifade etmek isterim.

Sayın kılıçdaroğlu yanında sayın Bülent Tezcan İzmir hava alanına iniyor,20 Ekim Cuma, saat 13,35. Karşılayanlar arasında, İzmir Büyük şehir Belediye Başkanı KOCAOĞLU, İzmir il başkanı,Aydın il başkanı ve ev sahibi topuklu efe, Özlem Çerçioğlu.

Havaalanından Kuşadası’na toplantının yapılacağı Efes kongre merkezine gidiliyor. Muhtarlar , milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve yoğun bir partili.

Toplantı sonrası sonrası, saat 15 ,de topluca yemek ve  Selçuk’ta vatandaşlarla sohpet kahve içimi ve  Aydın proğramının noktalanması.Saat 18,55.

Sayın okurlarım, sözkonusu etkinliklerle ilgili şehir efsaneleri yaratılmak istendi,son derece açık ve şeffaf toplantı nerelere kimlere çekkilmeye çalışıldı, nafile, bu çabalar ne yazıkki birilerinin ikbal beklentilerinin sonucu ve   öküzün altnda buzağı arayanlar bu kezde hüsrana uğradı. Sayın Kılıçdaroğlu, ikdidara kilitlenmiş olmalıki ,hiç bir spekülasyona  meydan vermeden gezisini noktaladı. Gerisi yalan ve asparagat şehir dedikoları.

NOT: DİDİM MAHALLE DELEGE SEÇİMLERİNDE BAŞARILI OLAN VE İLÇE BAŞKANLIĞI YARIŞINDA ADI GEÇEN NURETTİN KOÇAK’IN  ÖZELLİKLE  DİDİM’DEN TOPLANTIYA KATILIMIN FAZLA OLMASI İÇİN YOĞUN BİR ÇABA SARFETMESİ VE SAYIN KILÇDAROĞLU İLE SELFİ ÇEKTİRMESİ BİR ANİKTOT OLARAK DİKKADE DEĞERDİ.

 

HASAN SANİ GÜNEŞ