19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 24 Ekim 2016 19:28

YORANLI GENÇLER YANYANA GELDİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

YORANLI GENÇLER YANYANA GELDİ

Didim Rumeli Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Derneği Geleneksel olmasını istedikleri Genç Yoranlılar Gecesinde Doyasıya eğlendiler.

Gelenlere Teşekkür Edildi, Gelemeyenlerin Selamları Kabul Edildi

Didim Rumeli kültürünü yaşatma ve dayanışma derneğinin geleneksel hale getirmek istediği  Yoranlı gençler yemekte bir araya geldi.

Didim Rumeli kültürünü yaşatma ve dayanışma derneği üyesi genç Yoranlılar bir araya geldi. Etkinlikte konuşan dernek üyesi Berrin Muslu Vuraler bir konuşma yaptı ve birlik ve beraberliğin arttırılması amacıyla etkinliğin gerçekleştirildiğini belirterek, gelecek süreçte yeni etkinlikler düzenleyeceklerini geleneksel hale gelmesini istedikleri etkinliğe katılanlara teşekkür etti ve gelemeyenlerin de selamını iletti. Vuraler  bu geceye katılımlarını sağlayan tüm geçlere teşekkür etti .

Dernek Başkanı Muharrem Bilgin Gençelri yan yana görmekten duyduğu mutluluğu dile geitrdi ve Mübadil Torunları olarak görevi gençlerin devralmasını ve kültürün devam ettirilmesini istedi . yemekte müzik eşliğinde Yoranlılar oyun oynayarak stres attı. Haber Merkezi

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü