22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 27 Ekim 2016 08:20

ASFALT ŞANTİYESİ 17 İLÇEYE HİZMET VERİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ASFALT ŞANTİYESİ 17 İLÇEYE HİZMET VERİYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin İl genelinde başlattığı yol yapım hamlesinde Germencikteki Neşetiye Şantiyesi büyük önem taşıyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi Neşetiye şantiyesinde saatte 30 ton asfalt  üretiyor.

Büyükşehir statüsünün ardından  il genelinde başlattıkları yol yapım çalışmalarında asfalt şantiyelerinin büyük önem taşıdığını kaydeden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “ Neşetiye şantiyemiz yol yapım ve bakım çalışmalarımızda  erken müdahale prensibiyle organize ettiğimiz bir şantiyemiz. Saatte 30 ton asfalt üretme kapasitesine sahip olan Germencik Şantiyemizin, bu kapasitesini kısa süre içinde 2 katına çıkarmayı planlıyoruz. Büyükşehir statüsü ile  birlikte il genelinde başlattığımız yol hamlemize 2017 yılında da devam edeceğiz.” dedi.

 

56 bin metrekarelik  alan üzerinde bulunan  Neşetiye Şantiyesi, yol yapım ve bakım çalışmalarında en hızlı müdahale yapılabilecek şekilde organize edilmiş durumda. Şantiyede Toplamda 600 ton olmak üzere, her biri 60 ton kapasiteli 10 adet Bitüm stok tankı, her biri 28 ton kapasiteli 10 adet Bitüm Bağlayıcı  (Astar) stok tankı, 33 tonluk 7 adet Fuel Oil yakıtı stok tankı, her biri 1000 ton kapasiteli 2 Adet Roadmiks stok deposu ve 60 bin  ton kapasiteli  agrega malzemesi stok alanı bulunuyor.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü