20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 03 Kasım 2016 15:46

Şirinler Anaokulu Bugün Açılıyor

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Şirinler Anaokulu Bugün Açılıyor


Milli Eğitim Bakanlığı denetimli ilk Anaokulu Şirinler geçtiğimiz aydan itibariyle öğrenci kabul etmeye başladı.

Okulun kurucusu  Arzu Doğan “okulumuz  MEB’na bağlı bir kurum olmakla birlikte okul öncesi eğitimi mezunu bir kurum sahibi tarafından kurulmuştur. Kadromuz; Emekli milli eğitim müfettişi müdürümüz ve eğitim koordinatörümüz, lisans ve ön lisans mezunu öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Didim’de çocuklarımızın hayatlarına dokunabilmek için kurulduk. Amacımız hayatlarının en önemli dönemi olan ‘’EMİCİ ZİHİN ‘’döneminde farkındalıklar oluşturan kendi keşifleri ile öğrenebilecekleri yaşantılar oluşturmaktır. Çift dilli eğitimimizde İngilizce farkındalığı oluşturuyoruz.” Dedi.

Kabul ettikleri çocuklara uyum haftası içerinde olduklarını da söyleyen Doğan Vizyonumuz; Yenilikçi,akılcı,ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Didim’de okul öncesi eğitimde örnek bir model olmak. Dolayısıyla yenilikçi olma özelliğimizle lider bir okul olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz ise ; her çocuğun bireysel farklılıklarını dikkatte alarak çocuklarımızın kendi hızları doğrultusunda yaparak yaşayarak öğrenebilecekleri imkanlar oluşturmak. Dedi.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü