19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 03 Kasım 2016 15:51

Aydın Gazeteciler Cemiyetinden, Deniz Atabay'a Ziyaret

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Aydın Gazeteciler Cemiyetinden. Deniz Atabay'a Ziyaret

Türkiye Gazeteciler Federasyonunu Didim’de ağırlayan Belediye Başkanı Deniz Atabay’a Aydın Gazeteciler Cemiyetinden Teşekkür ziyareti.

Geçtiğimiz hafta yapılan Türkiye Gazeteciler Cemiyeti 52. Başkanlar Konseyi Toplantısı Aydında  4 gün boyunca gerçekleşmiş, başkanlar Konsey çalışmalarından arta kalan zamanlarını Aydın’ın ilçelerini ziyaret ederek  gerçekleştirmişlerdi.

Didim’e de gelen ve burada Didim’in Hava Kalitesi ile ilgili bir de bilgilendirme toplantısına katılan başkanlar dönüşlerinde gazetelerinde Didim gezisi de başta olmak üzere Aydın notlarını yayınlamaya devam ediyorlar.

Aydın’daki konsey çalışmalarına ev sahipliği yapan Aydın Gazeteciler Cemiyeti yeneticileri önceki gün Didim’e gelerek çalışmalar süresince ve Didim’de kendilerini ağırlayan Belediye Başkanı Deniz Atabay’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener başkanlığındaki heyette,  Aydın Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri Hüsamettin Kaçar, İbrahim Kılınç, Süleyman Şener, Ergun Korkmaz ve Belediye Meclis Üyesi Sevinç Karataş’ında bulunduğu ziyarette Cemiyet Başkanı Semra Şener gösterdiği duyarlılık ve misafir perverlikten ötürü  teşekkür etti. Başkan Atabay’da Didim’i tanıtmak için 80 cemiyet başkanına ulaşa bildikleri için ve bu şanslı buluşmayı sağlayan Cemiyetin asıl teşekkürü hak ettiğini söyledi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü