19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 03 Kasım 2016 15:55

15 Temmuz Demokrasi Parkı törenle açıldı

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

15 Temmuz Demokrasi Parkı törenle açıldı

Didim Belediye Meclisine verilen öneri ile oy birliği ile kabul edilen bir parka  15 Temmuz adının verilmesi önerisinden sonra Adnan Menderes Bulvarı üzerinde belediyenin düzenlediği parka 15 Temmuz Demokrasi parkı verilmesi kararlaştırılmış ve yapılan çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarının ardından parka yerleştirilen çocuk oyun malzemeleri ve spor aletleri ile tamamlanan park dün açıldı.

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay ile CHP’li, AKP’li ve MHP’li meclis üyeleri ile AKP İlçe Başknaı Cenk Ünlü ile CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş’ın yanısıra çok sayıda vatandaşın katıldığı açılışta Başkan Atabay 15 Temmuz gecesi yaşanaların bu ülkeye zarar verdiğini bunun unutulmaması gerektiğini söyledi ve 15 Temuz sonrası yaşananlardan kaygı duyduğunu belirten Atabay ödün verilemeyecek tek şeyin Laiklik olduğunun vurgusunu yaptı.

 

Daha sonra mahalle halkının  ve siyasi parti temsilcilerinin katılımıyla parkın açılış kurdelası kesildi. Kurdela kesim töreninden sonra katılanlara yemekikramı da yapıldı.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü