23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 07 Kasım 2016 15:11

Söke’de Goooolll Sesİ Çıkmadı

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Söke’de Goooolll Sesİ Çıkmadı

MAÇ ÖNCESİ:

Bölgesel Amatör Liği 8. grup 7. haftasında komşu iki ilçe ekibin karşılaşmasında gülen olmadı.

Söke Şehir Stadında oynanan  karşılaşmada  Sökespor ile Didim Belediyespor 0-0 sona erdi.

Karşılaşmayı 1500'e yakın futbol sever karşılaşmayı izledi.

Geçen hafta evinde son dakika da penaltı dan  Çığli Belediyespor'u 2-1 mağlup olan Didim Belediyespor ile  deplasmanda Ödemiş spor'dan 5-0'lık farklı bir skor ile Didim Belediyespor karşısına çıkan ev sahibi Söke ekibinin karşılaşmasında Söke'den Murat Çaydemir ve Emre Bozatlı Kırmızı Kart gördü.

Karşılaşmayı Sökespor Başka nı ile Didim Belediyespor Kulüp Baş kanı Bedri Altıntaş i karşılaşmayı Şeref tribününde izlediler...

İLK 45 DAKİKA

Dk.8 Mustafa Fehmi'Arslan'ın ceza sahası önünden vurduğu şutta,Sökespor Kalecisi Ufuk Tahtalı direğin yanından topu kornere çeldi.

Didim Belediyespor mutlak bir golden oldu.

Dk.17 Didim Belediyespor'un atağında topla en son buluşan Mustafa Fehmi Arslan ceza sahası yayı-nın önünden vurduğu şutta Söke Kalecisi Ufuk Tahtalı yumruklarıyla topu uzaklaştırdı.

Dk.22 Didim Belediyespor'lu Vahdet Kılkışlılar'ın şutunda  az farkla auta çıktı.

Dk.30 Didim Belediyespor'un mutlak bir golden olduğu pozisyon da Ceza sahası önünde Vahdet Kılkışlılar'ın şutunda top üst direkten geri geldi.Topu önünde bulan Mustafa Fehmi Arslan'ın şutunu Sökespor defansı uzaklaştırdı.

İlk 45 dakikası Sökespor-Didim Belediyespor 0-0 sona erdi.

İKİNCİ DAKİKA

DK.57Sökespor'lu Murat Çaydemir in kullandığı kor-ner atışında Didim Belediyespor defansı uzaklaş-tırdı.

Dk.60 Mustafa Fehmi Arslan'ın ceza sahası dışından vurduğu şutta Kaleci Ufuk Tahtalı aynı güzellik de uçarak topu kurtardı.

Dk.72 Ceza sahası sağ tarafında topla en son bulaşan Kap-tan Süleyman Görgün'ün vuru-şunda Kaleci Ufuk Tahtalı topu kornere çeldi.

Dk.89 Karşılaşmanın son dakikalarında orta sahada her iki takımın futbolcularının itirazlarında  Sökespor'lu   Murat Çaydemir direk görerek Kırmızı Kart ile oyun dışı kaldı.

Dk.90 dakikasında Söke-spor'dan Emre Bozatlı ikinci sarı karttan Kırmızı Kart görerek takımını 9 kişi bıraktı...

Karşılaşma 0-0 sona erdi.

 

MAÇTAN sonra

Sökespor'un Hell Boys Taraftar grubu Didim Belediyespor'u Alkışlarla soyunma odasını gön-derirken,Sökespor Yönetimini İstifaya Davet etti...

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü