17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 07 Kasım 2016 16:19

“Başkan Bizi Saraçoğlu’na Götür”

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

“Başkan Bizi Saraçoğlu’na Götür”

Didim Fenerbahçeliler Derneğine yeni başkan olan Dilaver Demir dernek üyelerini Akhisar Maçına Götürdü.

Didim Fenerbahçeliler Derneğinin yeni Başkanı Dilaver Demir oldu. Oluşturulan yeni ilk yönetim kurulunun ilk etkinliği Akhisar Belediyespor- Fenerbahçe maçına otobüs kaldırmak oldu.

 

Didim Fenerbahçeliler Derneğinin başkanlık el değiştirdi. Eski Başkan Emin Gümüş görevi Dilaver Demir’e bıraktı. Dilaver Demir başkanlığındaki Didim Fenerbahçeliler Derneğinin yenö yönetiminde Özkan Caymaz, Eftal Saban, Ahmet Çırak ve Hüseyin Şahin yer aldı. Yeni yönetim kurulu ise ilk etkinlik olarak hafta sonunda Manisa Akhisar’da oynanan Akhisar Belediyespor- Fenerbahçe maçına otobüs kaldırmak oldu.

 

“İLK MAÇA OTOBÜSLE GİDİLDİ”

 

Bir otobüs Didim’den Akhisar giden Fenerbahçeliler takımlarını yalnız bırakmadı. Maçı Fenerbahçenin 3-1’lik skorla kazanmasının ardından Didimli Fenerbahçeliler galibiyeti doyasıya kutladı.

Didim Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Dilaver Demir “Didim’de Fenerbahçe taraftarlarının birbirleriyle iletişimini güçlendirmek, amacıyla tanışma günleri düzenleyeceğiz. Ayrıca çocuklarımızı ve kadın taraftarlarımızı da buna dahil ederek bu gücümüzü arttıracağız. İlerleyen günlerde maç organizasyonları ile lokal bazında faaliyetlerimize başlayacağız. Ayrıca kulübümüzün 1 Milyon üye hedefi kapsamında tüm taraftarlarımızı derneğimize ve kulübümüze üye olmaya davet ediyorum.”dedi

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü