24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 08 Kasım 2016 14:08

10. Buluşmanın Ev Sahibi Denge Gazetesi

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

10. Buluşmanın Ev Sahibi Denge Gazetesi

Denge Gazetesi Yazı Kadrosu ve bazı yazarları ile gazetenin sahibi Mehmet Aydın’ın da katıldığı kahvaltılı toplantıda yerel basının sıkıntıları. OHAL’den kaynaklı olarak resmi kurumlardan haber alınamaması ve sorunları ile çözüm yolları paylaşıldı.

Her ay bir gazetenin ev sahipliğinde yapılan buluşmaya, bu ay Aydın Denge Gazetesi ev sahipliği yaptı. Kahvaltıda konuşan Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Aydın, Didim’de gazeteciler arasında güzel bir birlikteliğin oluştuğunu belirterek, her ay düzenlenen buluşma kahvaltılarının bunun en güzel göstergesi olduğunu söyledi. Denge Gazetesi olarak ev sahipliği yaptıkları kahvaltıya katılan herkese teşekkür eden Aydın, “Didim’de geçen yıl Didim A Haber Gazetesi tarafından başlatılan kahvaltı buluşmaları, her ay düzenli olarak yapılıyor. Bu kahvaltılarda ilçe gündemine ilişkin konular ile gazetecilerin sorun ve problemleri konuşuluyor. Buradaki birlik ve beraberliğin, tüm Aydın geneline yayılmasını temenni ederim” dedi.

Denge Gazetesi sahibi ve Aynı zamanda Aydın Gazeteciler Dayanışma Derneği Başkanı da olan Mehmet Aydın yerel basının sorunlarını bildiğini ancak haber alma konusunda Didim özelinde yaşanan sorunun geçici bir durum olduğunu sandığını başka ilçelerde ve Aydın merkezde böyle bir sorunun olmadığını söyledi.

Didim Meandros Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya, Denge Gazetesi’nin davetlisi olarak Didim Kaymakamı İskender Yönden, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Gürkan Kabakçı, İlçe Emniyet Müdürü Özgür Selçuk, Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç’in yanı sıra, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Denge Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Aydın, Denge Gazetesi çalışanları ve Didim’de görevli basın mensupları katıldı.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü