19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 09 Kasım 2016 14:39

WTM Turizm Fuarı Sona Erdi

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

WTM Turizm Fuarı Sona Erdi

Turizm sektörünün yakından takip ettiği ve bir sonraki turizm sezonuna yönelik gözlemlerin oluşturulduğu WTM Turizm Fuarı İngiltere'nin Başkenti Londra'da 37.nci kez kapılarını profesyonellere açtı.

Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) fuarın katılımcıları arasında yer almakta, TÜROB'u Başkan Yardımcısı ve Fuarlar, Tanıtım ve Pazarlama Komitesi Başkanı Müberra Eresin ve Genel Müdür İsmail Taşdemir temsil etmektedir.

Türkiye fuarda, Londra Kültür ve Turizm Müşavirliği'nin organizasyonunda 783 metrekarelik alanla katılıyor. Türkiye standın içerisinde THY, TÜRSAB gibi kuruluşların yanı sıra toplamda 55 ayrı kurum/kuruluş temsil ediliyor.

Didim turizm Altyapı Birliği de fuarda Didim için bir stand açtı. Didim standına ziyaret edenlere Didim’i tanıtan broşürler verildi ve Didim anlatıldı. bir çok ziyaretçinin yanı sıra Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı  Baki Alkaçar Didim standını ziyaret etti Didim TÜRSAB Didim Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Tayyar Cengiz “Didim bizde kendisine beklentilerimizi ilettik, yardım sözü aldık” bilgisini verdi ve WTM'de Didim'i tanıtıp yatırımların ilçemize yapılmasını ve Didim'de turizm sezonu süresinin uzatılması için caba harcayacağını kaydetti.

 

 

,

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü