17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 11 Kasım 2016 18:53

Didim Fenerbahçeliler Derneğinden Başkan Forma Hediyesi

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim Fenerbahçeliler Derneğinden Başkan Forma Hediyesi

Didim Fenerbahçeliler Derneği geçtiğimiz hafta yeni yönetimle Akhisar zaferinin ardından Dünde Belediye Başkanı Deniz Atabay’a 09 numaralı ve Fenerbahçeli futbolcuların imzası bulunan formayı makamında hediye ettiler.

Kendisi de Fenerbahçe Derneğine üye olmayı düşündüğünü söyleyen başkan Atabay , Dernek yöneticileri ve Fenerbahçe Spor Okulu yöneticilerinin ziyaretinden mutlu olduğunu söyledi.

Didim’de spor camiası ile yan yana durmak istediklerini ve futbolun zevkini centilmence yaşamak istediklerini belirten  yeni Dernek Başkanı Dilaver Deniz dernek üye sayısını artırtmak ve derbi maçlara birlikte gitmek gibi projeleri olduğunu Didim’de üye sayısı artırma çalışmaları sonrasında yeni bir binada  Fenerbahçelilik ruhunu ve spor severleri bir araya getirecek lokal çalışması yaptıklarını belirtti.

En büyük amaçlarının süper ligde mücadele eden tüm takımların taraftarı ile birlikte maç seyretmek istediklerini ve Bu yıl 1 Milyon üye hedefindeki Fenerbahçeliler Derneği’ne  Didim’den de destek vereceklerini söyledi.

 

Oğluna hastaneden geldikten sonra ilk giydirdiği formanın Fenerbahçe forması olduğunu belirten Başkan Atabay, futbolun centilmenlik ölçüsünde kaldığı süre içinde zevkli olduğunu fanatikleşen taraftarı ve futbol dilini sevmediğini, fanatik futbol taraftarı yüzünden maçlara bile gitmek istemediğini bunun değişmesi gerektiğini  söyledi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü