14 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 16 Kasım 2016 16:08

Mehmet Özdemir&Mustafa Yağcı ikilisine emanet...

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Mehmet Özdemir&Mustafa Yağcı ikilisine emanet...


Didim Belediyespor ekibimizin 2016/2017 futbol sezonu başlarken Didim Belediyespor Yönetim Kurulu, takımın içinde önceki sezonlarda sağlık ve yardımcı antrenör olarak görev alan  Teknik sorumlu  Alpaslan Başkaya'yı emanet etmişti.

Hazırlık maçlarında alınan kötü neticeler nedeniyle görevinden ayrılan Alpaslan Başkaya'dan boşalan Teknik Adam boşluğuna sezon baslamadan Uşak'lı Teknik Adam  Emin Toplu' yu getirdi.

Bölgesel Amatör Liği 8.grupta,mücadele ettiği sezonda 8.hafta kendi seyircisi ve sahasında oynadığı Karpuzlu Belediyespor karşılaşmasını 1-2 kaybetti.
Karpuzlu Belediyespor mağlubiyeti Didim Belediyespor camiasında  Bardağı taşıran son damla oldu.

Maçın ardından Teknik Adam Emin Toplu İstifa etti.
Yerine gelmesi beklenen Teknik Sorumlu 'nun ismi açıklanmaz iken hafta sonu cumartesi günü Uşak deplasmanında Utaş Uşakspor'a konuk olacak olan Mavi-Beyaz'lı Didim Belediyespor ekibimizin başında Mehmet Özdemir ve Mustafa Yağcı ikilisinin görev alacağı bildirildi

Mehmet Özdemir ve Mustafa Yağcı Teknik Adamların görevini devam ettiğini, Didim Belediyespor Kulübü Başkanı Bedri Altıntaş ve Genel Kaptan Evren Ermurat tarafindan açıklandı.


 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü