22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 16 Kasım 2016 16:14

Aydın CHP İl Gençlik Kolları, 17 ilçe de yapacakları Genişletilmiş Toplantılarına Didim'de start verdi.

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Aydın CHP İl Gençlik Kolları,

 

17 ilçe de yapacakları Genişletilmiş Toplantılarına Didim'de start verdi.


Aydın CHP İl Gençlik Kolları tarafından 17 İlçenin gençlik kolları başkanları ile düzenli olarak gerçekleşen ilçe başkanları eş güdüm toplantısında tüm ilçelerin Genişletilmiş Gençlik Kolları Toplantısı yapma konusunda karar alan gençler, ilk organizasyonlarını Didim Gençlik Kolları ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Didim Gençlik Kolları tarafından da düzenlenen Genişletilmiş Toplantıya CHP Aydın CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Yılmaz Tilki ve yönetim kurulu, Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş, Didim Gençlik Kolları Başkanı Caner Kaynak, yönetim kurulu ve parti üyesi gençler, Kadın Kolları başkanı, Didim Belediye Başkanı katılım sağladı. Gençlerin isteklerini dinleyip, kendilerine söz veren CHP’li gençler önümüzdeki seçimler ile ilgili stratejiler belirleyip, uygulamaya geçmesini sağlayacak kararlar aldılar.

Toplantının açılışını yapan Didim Gençlik Kolları Başkanı Caner Kaynak katılım sağlayanlara hoşgeldiniz konuşmasını yaptı ve sözü Aydın CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Yılmaz Tilki'ye bıraktı.

Aydın CHP il Gençlik Kolları Başkanı Av. Yılmaz Tilki ve Yöneticileri Didim'de yapmış oldukları genişletilmiş toplantıda:
Sıkılmadık el, girilmedik dükkan, dinlenmedik dert bırakmak istemiyor. Bu doğrultu da çalışmalarına gece-gündüz devam eden ve kısa zaman da büyük bir gençlik yapılanmasının altına imza atan CHP’li gençler Didim'den birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Aydın CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Yılmaz Tilki güncel konulara yönelik yaptığı konuşmaların ardından gençlerin de söz alıp, isteklerini dillendirdiği toplantı oldukça kalabalık ve amacına uygun geçti.

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Gençlik Kolları ve Didim Gençlik Kolları ile uyumlu olarak gerçekleştirdikleri toplantıda örgütlenme çalışmalarına, parti politikasının her yerde anlatılması gerektiğini, gençlik istihdamının daha fazla yapılmasına vurgu yaptı. Aynı zamanda gençlerin siyasete aktif katılımı ve ekonomiye katılımında mevcut sorunlara dikkat çekmek ve çözüm önerileri üretmek için de üzerinde sürekli konuşuldu.  Aydın CHP il Gençlik Kolları ve Didim Gençlik Kolları gerçekleşen toplantı da çalışmalarına ara vermeden, aynı ciddiyet ve plan-program içerisinde devam edeceklerini söylediler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü