24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 17 Kasım 2016 18:45

Bölgesel Amatör Liğ'de 8.hafta geride kalırken, 31 Ege ekibinden 11'in de teknik direktörler ile yollar ayrıldı.

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Bölgesel Amatör Liğ'de 8.hafta geride kalırken, 31 Ege ekibinden 11'in de teknik direktörler ile yollar ayrıldı.


*
2016/2017 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Liğinde mücadele eden Ege Bölgesi Futbol Kulüplerin Teknik adamları başarısız sonuçlardan dolayı istifa ederken,yerlerini gelen teknik sorumlular iş başı yaptı.
7.GRUP
Sandıklıspor: Sait Taş 3 maç görev aldı, Sait Taş ile Sandıklıspor 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.4.hafta öncesinde Murat Alaçayır göreve geldi.Murat Alaçayır yönetiminde Sandıklıspor 3 galibiyet, 2 mağlubiyet aldı.
Akıncılarspor: Ahmet Bayer 4.hafta görevde kaldı ve puan ile tanışamadı, Ahmet Bayer'in görevden ayrılması ile bu görevi yerine oyuncu-antrenör olarak Murat Korkmaz yapıyor.Akıncılarspor ligde oynadığı 7 karşılaşmada henüz puan ile tanışamadı.
Dumlupınar Üniversitesispor: Yağmur Akkoyunlu
Şuhut Hisar Belediyespor: Ahmet Başkurt
TKİ Tavşanlı Linyitspor: Ahmet Erdinç

8.GRUP
Aliağa Futbol A.Ş.: Serkan Şentürk ile Aliağa Futbol A.Ş., ligde oynadığı 5 karşılaşmada 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.Serkan Şentürk ile yollar ayrılırken, boşalan göreve Bergama Belediyespor'da da görev alan 38 yaşındaki Polat Çetin'i getirdi.Polat Çetin ile Aliağa, ilk karşılaşmasında Çiğli Belediyespor ile 0-0 berabere kaldı.
Didim Belediyespor: Mehmet Alpaslan Başkaya ile sezon başlamadan yollar ayrılırken, göreve Emin Toplu geldi.Didim Belediyespor Emin Toplu ile çıktığı 8 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.Emin Toplu hafta sonu Karpuzlu Belediyespor karşısında alınan 2-1 mağlubiyet sonrasında görevinden ayrıldı.
Karpuzlu Belediyespor: Cavit Bulgulu 5 maç görev aldı, Cavit Bulgulu ile Karpuzlu Belediyespor,  2 beraberlik, 3 mağlubiyet alırken göreve Rıfat Özdemir geldi.Rıfat Özdemir ile Karpuzlu Belediyespor ilk maçında Ödemişspor ile 0-0 berabere kalırken, 2.maçında Didim Belediyespor'u deplasmanda 2-1 yendi.
Pamukkalespor: Mustafa Ceviz sezon başlamadan görevinden ayrıldı, Mustafa Ceviz'den boşalan göreve Mustafa Ali Gözlükaya geldi.Mustafa Ali Gözlükaya ile Pamukkalespor 5 maçta 1 galibiyet, 4 mağlubiyet aldı.Pamukkalespor Mustafa Ali Gözlükaya'nın görevden ayrılmasından sonra kaleci antrenörü Murat Öztürk nezaretinde çıktığı Çine Madranspor karşılaşmasından 0-0 berabere sonuçla ayrılırken, göreve Halit Egesoy getirildi.Pamukkalespor, Halit Egesoy idaresinde çıktığı ilk karşılaşmada Demirten Yeşilköyspor'a 3-0 mağlup oldu.
Utaş Uşakspor: Levent Kartop 5 maçta görev aldı.Utaş Uşakspor, Levent Kartop ile 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.Utaş Uşakspor Teknik Direktörsüz çıktığı Sarayköyspor karşılaşmasını 1-0 kazandı.Göreve Hayrettin Gümüşdağ geldi.Utaş Uşakspor, Gümüşdağ ile ilk maçında deplasmanda Ödemişspor ile 0-0 berabere kaldı.
Çiğli Belediyespor: İmam Aydemir
Ödemişspor: Sebahattin Algun Erdem
Çine Madranspor: Sunay Güneş
Sökespor: Cevdet Çapar
Demirten Yeşilköyspor: Ali Kepenek
Sarayköyspor: Yaşar Işık
Ortaca Belediyespor: Ümit Öztekin
Yatağanspor: Hüseyin Çolak

9.GRUP
Alaçatıspor: Mustafa Zafer Çağın 2 maç görev aldı, Çağın ile 1 beraberlik, 1 mağlubiyet alan Çat-Çat 3.hafta öncesinde Fatih Erkan Roşan'ı göreve getirdi.Alaçatıspor Fatih Erkan Roşan ile son 6 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
Salihli Kocaçeşmespor: Yahya Aydın 5 maç görev aldı aldı, Yahya Aydın ile 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet alan Salihli Kocaçeşmespor, Aydın ile yollarını ayırdıktan sonra Kamil Utkan'ı göreve getirdi.Kamil Utkan'lı Kocaçeşmespor ilk maçında Gaziemir Gençlik'i 3-1 yendi, sonra sırası ile Somaspor ile 0-0, Karabiga Belediyespor ile 1-1 berabere kaldı.
Gaziemir Gençlik: Sezona Yasin Balcı yönetiminde start veren Gaziemir Gençlik, Yasin Balcı ile çıktığı 5 karşılaşmada 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı.Yasin Balcı, Salihli Kocaçeşmespor karşılaşması öncesinde istifa edince Salihli Kocaçeşmespor karşılaşmasına yardımcı antrenör Önder Helvacı yönetiminde çıkan yeşil-beyazlılar bu karşılaşmayı 3-1 mağlup tamamladı.Teknik adam arayışına geçen kurmaylar Yeni Çanspor karşılaşması öncesinde Behiç Basatuğrul'u göreve getirdi.Behiç Basatuğrul'lu Gaziemir Gençlik, evinde Yeni Çanspor'u 3-1 yenerken, Alaşehir Belediyespor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı.
Çiftay Yeşilovaspor: Serkan Küçükoğullarından
Ayvalıkgücü Belediyespor: Erman Güraçar
Erdekspor: Erol Yaver
Etispor: Hasan Demir
Gönen Belediyespor: Emin Taş
Alaşehir Belediyespor: Hayrettin Topal
Somaspor: Erkan Aslan
Turgutluspor: Hakan Şapçı
Karabiga Belediyespor: Hasan Özdemir
Yeni Çanspor: Mehmet Ali Beşel

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü