19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 21 Kasım 2016 16:48

DİTAB TREVEL TURKEY’e KATILIYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

DİTAB TREVEL TURKEY’e KATILIYOR

Didim Turizm Altyapı Birliği, önümüzdeki  8-11 Aralık tarihinde İzmir’de yapılacak 10. Travel Turkey Fuarı için katılacak kurumlara ziyaretleri başlattı.

Esnaf Odasında başlayan ziyaretlerin ardından Ziraat Odası ve Esnaf Kefalet Kooperatifini de ziyaret eden Ditab Başkanı Sevinç Karataş ve DİTAB Müdürü Nalan Salan Fuar hakkında bilgiler verdiler.

İzmir Fuar Alanında B salonunda 306 nolu alanda kurulacak olan Didim standında 9 Aralık günü saat 14.’de kokteyl verilecek.

Fuarı gezmek isteyenler için Perşembe ve Cumartesi günü saat 10 ile 18.30 arası açık kalacak Didim Standı Pazar günü yine 10’da başlayıp 17.30 bitecek.

DİTAB Başkanı Karataş Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Kongresi, TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ve İZFAŞ / İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat Anonim şirketi ortaklığıyla 10. kez 8-11 Aralık 2016 tarihleri arasında fuarizmir / Gaziemir'de gerçekleşeceği bilgisini de paylaştı ve “geçtiğimiz yıl ciddi katılımcı ve ziyaretçi sayılarına imza atarak dikkatleri üzerine toplamıştı. 31 ülkeden 1008 katılımcının yer aldığı Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi'ni 63 ülkeden 33 bin 688 kişi ziyaret etmişti.” dedi

Bu Fuarın Önemi

TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ İŞ FIRSATLARI BU FUARDA! 
Türk turizm sektörünün başarılı organizasyonu Travel Turkey İzmir, 2016 senesinde "fuarizmir" fuar alanında 1000'nin üzerinde firma ve her yıl artan yurt dışı katılımıyla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliğini artırmaya devam ediyor. Türkiye'nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere göstermeyi hedefleyen fuar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da farklı destinasyonlardan çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapacak. Gerek yurt içinde gerekse de uluslararası katılımcı ve ziyaretçilere tanıtımınız; yeni işbirlikleri gerçekleştirmeniz ve var olan ilişkilerinizin geliştirilmesi adına Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi'ne katılımın son derece faydalı olacağı ifade ediliyor. 

ERKEN REZERVASYON ÖNCESİ ANLAŞMALAR...
Her yıl önemi daha da artan ERKEN REZERVASYON SİSTEMİ için tur operatörlerinin oteller ile yaptıkları anlaşmalara imza attıkları bir platform haline gelen Travel Turkey İzmir Fuarı, turizm sektörü için önemi gitgide artan bir ticari platform haline geldi. 

TUR OPERATÖRLERİ VE SEYAHAT ACENTALARINA ÖZEL İNDİRİM 
Bu yıl Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi'nde bir ilke imza atılarak tüm tur operatörleri ve seyahat acentalarına liste fiyatları üzerinden % 25 indirim uygulanıyor. Sektörün katılımını artırmak ve firmaları desteklemek adına yapılan bu özel fırsatın kaçırılmaması gerektiğini ifade eden fuar yetkilileri; KOSGEB ve İzmir Ticaret Odası desteklerinin bu yıl da devam ettiğine dikkat çekiyor. 

B2B İŞBİRLİĞİ GÜNLERİ 
Travel Turkey İzmir Fuarı kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da, dünyanın çeşitli ülkelerinden katılımcı firmalarla işbirliği yapmak için farklı destinasyonlardan tur operatörleri, seyahat acentaları satın alıcıları ile turizm basını fuara davet edilecek. Türk Hava Yolları'nın destekleriyle gerçekleştirilen bu özel program çerçevesinde, yurtdışından gelecek olan özel delegasyonla fuar alanında stand sahibi turizmciler bir araya gelerek profesyonel bir ortamda iş bağlantıları yapmaları ve ülkenin turizm gelirlerini artıran sözleşmelere imza atmaları hedefleniyor.

 

 

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü