20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 29 Kasım 2016 14:45

DÜNYA TURİZMİ İZMİR'DE BULUŞUYOR TİCARET ODASI ÜCRETSİZ ULAŞIM SAĞLIYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DÜNYA TURİZMİ İZMİR'DE BULUŞUYOR TİCARET ODASI ÜCRETSİZ ULAŞIM SAĞLIYOR

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı 08 - 11 Aralık 2016 tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşecek.

Didim Ticaret Odası 'Travel Turkey İzmir' Turizm Fuar ve Konferansı’na 9 Aralık Cuma günü ilçemizde faaliyet gösteren turizmcilerin ve fuarı görmek isteyen vatandaşların ücretsiz ulaşımını sağlayacak.

Fuara katılmak isteyenlerin 7 Aralık Çarşamba günü mesai bitimine kadar http://www.didimto.org.tr/fuarkayit linki üzerinden kayıt formunu doldurarak veya 811 25 63 numaralı telefonu arayarak isim yazdırmaları gerekmektedir.

Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ fuar hakkında; '' Ülkemiz turizm sektörünün en önemli etkinliklerinden biri. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi ilgi duyan Didimlilerin fuara ulaşımını kolaylaştırıyoruz. Ziyaretçiler Türkiye'nin ve değişik ülkelerle bölgelerin turizm zenginliklerini, farklı destinasyonlarını yerli ve yabancı turizm yatırımcılarını, acenteleri ziyaret ederek bilgiler edinme ve görüşmeler yapma fırsatı yakalayacaklar,'' dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü