17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 29 Kasım 2016 16:12

Saadet Partisi Didim ilçe başkanlığı 27 Kasım günü yaptıkları 5. genel kurulla yeni yönetimi belirlediler.

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Saadet Partisi Didim ilçe başkanlığı 27 Kasım günü yaptıkları 5. genel kurulla yeni yönetimi belirlediler.

Parti binasında yapılan genel kurula Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Bilal Hazırbulan, Aydın İl Başkanı Ali Sögüt, Teşkilat başkanı  İhsan Demir ve Kuşadası İlçe Başkanı Yasin Sarıkaya’da katıldı.

Seçimlere geçilmeden önce ülkedeki siyasi durum hakkında da parti görüşlerini açıklayan genel başkan yardımcısı  Şerafettin Kılıç “Dış politikada Türkiye’nin şaşırmış bir pozisyonda, iktidardakilerin medeniyet projesi olarak milletin önüne koydukları AB ile şimdi de araları açık. AB şimdi hasmımız haline geldi. AB  yeni aldığı karar ile görüşmeleri dondurdu,  Peki hükümetin verdiği cevap ne? Bizde kapıları açarız”.  Dedi ve “Biz şunu beklerdik, madem bizi istemiyorsunuz bizde kendi normlarımıza kendi standartlarımıza döneceğiz demelerini beklerdik”.  Diye konuştu.

İlçe başkanlığına  yeniden seçilen Mehmet Peçen katılımcılara teşekkür ederek kendisine yeniden güven duyarak görev veren üyelerde teşekkür etti. Peçen ülke değerlendirmesi yaparken, Türkiye’de ve bölgede yaşanan sorunları ortadan kaldırmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz, Merhum Erbakan Hocamızın bizlere gösterdiği “Yaşanabilir Bir Türkiye”, “Yeniden Büyük Türkiye” ve “Yeni Bir Dünya” hedefinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Peçen’in listesi şu isimlerden oluştu. Rıza Ekşi, Kamil Karahallı, Abdulvahap Uşar, Hasan Hüseyin Sarıtaş, Atanur Çelik, Ahmet Arslan, İlhan Akyol, Fazlı Sönmez, Havva Karahallı, Hüseyin Eren, İbrahim Erbay, Mustafa Kara, Ömer Aktan, Sevim Peçen,

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü