20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 02 Aralık 2016 16:59

“Bu Son Açıklamamızdır!

Yazan  mavi didim
Oy ver
(3 oy)

“Bu Son Açıklamamızdır!

 

Değerli Kamuoyu ve Basın mensupları,

Bir süredir Didim üzerinden Kamuoyunu ve basın organlarını yanıltıcı ve algı yaratmaya çalışılan komedinin son perdeside kapanmış ve oyun bitmiştir. Yalan rüzgarı halinde devam edip gelen , bir siyaset ve rant çetesinin senaryo üretimleri sonuçsuz bir kısırdöngüye dönüşmüştür.

Yürüyüş dendi, topu kökü 500 m yürünmedi. 700 kişi yürüyeceğiz dendi 7 kişi yürümedi. Açlık grevi dendi lokantalardan çıkılmadı. İstifa ediyorum dendi istifa dilekçesini gören yok. KOMEDİ SONA ERDİ ARTIK. Soyadını kullanarak bu oyunun içerisinde yer alan şahıs içinde Genel Başkanımız gerekli talimatı vermiş , talimat yetkili kurullar tarafından yerine getirilmiştir.

Didim’den bu oyunun içinde yeralan malum şahısların kim olduğunu da tüm Didim halkı çok iyi bilmektedir. Didim halkı Doğru’yu da iyi bilmektedir, yanlışı da. Didim halkı Dürüst’üde iyi bilmektedir, Sahtekarı’da. FETÖ’cüleri de iyi bilir, hırsızları da iyi bilir. Senaryonun suflörlüğünü yapan Dolandırıcıları da iyi bilir.

Şunu tüm kamuoyu iyi bilsin ki HİÇBİR CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANININ üzerine atmaya çalıştığınız FETÖ’cü çamuru yapışmaz, tutmaz düşer. CHP’li Belediye Başkanlarının üye olduğu tek örgüt CHP Örgütüdür, bağlı oldukları tek lider de Mustafa Kemal ATATÜRK’tür. Yalanlarla yaratılmaya çalışılan bu algı, bazı yandaş basın tarafından konunun asıl muhatabı olacak siyasetçilerin makyajlanması ve perdelenmesi için kullanılmaktadır. Bu atmaya çalıştıkları çamur ancak, memleketi parsel parsel FETÖ’ye satanların , kardeşleri, damatları ve enişteleri FETÖ’den içeride yatanların üstünde kalır.

Üzüldüğümüz nokta Devlet kurumlarının da bu oyuna seyirci kalması, hatta davetiye çıkarır şekilde davranmalarıdır. Bizler bugüne kadar Devlet Kurumlarının saygınlığına özen gösterdik ve ona göre davrandık. Bazı kamu görevlilerine Didim Belediye Başkanlığı’nın da bir Kamu kuruluşu olduğunu ve ona göre davranmaları ve provakatif yaklaşımlardan kaçınmalarını özellikle hatırlatmak isteriz. En basitinden OHAL yasası gereği basın açıklamaları kamu kuruluşlarının 100 m uzağında yapılabildiği halde , hem Belediye hem Adliye önünde yapılan basın açıklamalarında gerekli hassasiyet gösterilmemiştir. Didim Belediye Başkanımız da , Didim Belediyesi’de , tüm çalışanları da hukuki ve idari olarak tüm araştırma ve kovuşturmalara açıktır. Ortaya atılan iddialarla ilgili tüm bilgi ve belgeler ilgili kurumlara teslim edilmiş ve gerekli hukuki süreç

başlatılmıştır. İçişleri Bakanlığı da her türlü idari tahkikata yetkilidir, bugüne kadar bu anlamda herhangi bir teftiş olmamıştır.

Bu açıklama bu konuyla ilgili olarak yapacağımız son açıklamadır. Bundan sonra bizler ve tüm üyelerimiz bu konuyu ve kişileri muhatap almayacağız. Yorum yapmayacağız. Onlar yalan, iftira , küfür ,hakaret ve tehditlerine devam edecekler. Bizler sadece ve sadece hukukla mücadele edeceğiz.

Bizler, ülkeyi ekonomik krize sokan, Turizmi bitiren bir dış politika yürüten bu AKP iktidarı ile mücadele edeceğiz. Başkanlık gelecek dertler bitecek anlayışını halkımıza dayatmaya çalışanlara karşı, asıl sorunun başkanlık dayatması olduğunu anlatacağız halkımıza . 1020 parsel gibi yüzlerce dönüm Didim’in ve Didimlinin arazisinin Özelleştirme İdaresi tarafından satılmaması mücadelesini büyüteceğiz. Yeterince derdimiz ve sorumuz var. Biz bunlarla uğraşacağız. Didim Belediye Başkanımız ve belediye çalışanlarımız Didim halkına hizmet anlayışını büyüterek devam ettirsinler. İşlerine daha büyük bir şevkle sarılsınlar. Genel Başkanımız Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU’nun söylediği talimatı yerine getirsinler.’’ DİDİM’İ RANT ÇETELERİNE TESLİM ETMEYİNİZ’’ .Şunu biliniz ki tüm CHP örgütü bu mücadelenizde arkanızdadır. 6 Aralık Salı günü yapılacak 2,5 yıllık faaliyetlerinizle ilgili sunumunuzda yanınızda olacağımızı buradan tekrar ifade etmek istiyorum. Sevgi ve saygılamızla…

 

Gökmen KARATAŞ

CHP Didim İlçe Başkanı

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü