20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 03 Aralık 2016 15:29

Mersinderlilerden Başkanlara Teşekkür

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Mersinderlilerden Başkanlara Teşekkür

Didim Mersindere Mahallesi Dikmen sitesi sakinleri 1994 yılından beri çözdürmedikleri Kanalizasyon ve site içi yolları sorununu çözüldü.

1990 yılında kurulan ve 1994 yılında oturmaya başladıkları sitenin kanalizasyon sorununu fosseptikle çözen site sakinleri daha öncede bir çok kere belediyeye başvurmalarına rağmen çözemedikleri  problemlerini ASKİ’ye ulaştırınca Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun konuyla ilgilenmesi ve verdiği talimatla kısa sürede çözülmüş.

Site sakinleri bu sene Didim Belediyesine yaptıkları müracaatla da yollarının kilit taş döşenerek düzenlenmesi içinde Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’a teşekkür ettiler.

 

Didim Mersindere Mahallesi Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkanı Halil Göcün’ün de aralarında bulduğu site sakinleri “kendilerinin isteklerini yerine getirdiği için Özlem Çerçioğlu ve Deniz Atabay’a çok teşekkür ederiz, sağlık ve çevre problemimizin uzun yıllardır çözülememiş olması bizi rahatsız ediyordu, kendilerini çevreye ve doğaya olan sevgi ve saygılarından dolayı sitemiz ve komşularımız adına çok teşekkür ederiz dediler.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü