19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 05 Aralık 2016 16:52

ATABAY 2.5 YILINI ANLATACAK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ATABAY 2.5 YILINI ANLATACAK

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay seçilmesinin üzerinden geçen iki buçuk yıllık çalışmalarını Didim halkına bugün Anlatacak.

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada kendi dönemlerine ait yaptıklarını slayt ve görsellerle anlatacağı salon toplantısını 6 Aralık 2016 günü b(Bugün) Didim Ticaret Odası Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezinde saat 15’de yapacak.

2.5 yıl kitapçığının da dağıtılacağı  toplantıda Didim Belediyesi daire amirleri ve şefleri de katılacak ve her birim kendi çalışmalarını ayrı ayrı görsellerle anlatılacak, yapılacak sunum ve video gösterisinin ardından Başkan Atabay çalışmaları anlatıp bundan sonra yapılacaklarla ilgili bilgi verecek. Herkese açık olacak olan toplantıda başkanın konuşmasının ardından  Didim halkından gelen sorular olursa başkanın cevap vermesi de bekleniyor.

Bastırılan kitapçık dünden itibaren işyerlerine ve evlere dağıtılırken, salon içindeki görüntüler salonun fuayesine ve Ticaret Odasının dış tarafına konulan barkovizyonla da Didimlilere yansıtılacak.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü