23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 09 Aralık 2016 15:55

Didim Belediyesi ve Doğuş Grubunun ortaklaşa başlattığı DOKU projesinin seminerleri devam ediyor.

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim Belediyesi ve Doğuş Grubunun ortaklaşa başlattığı DOKU projesinin seminerleri devam ediyor.

 

Didim Belediyesi Kadın emeğini değerlendirme atölyelerindeki kadınların çoğunluğunu oluşturduğu  ve dışarıdan katılımcılarında bulunduğu Özdeğer seminerlerinin üçüncüsü yapıldı.

Seminerde tüm katılımcılar kendilerini bireysel olarak  ifade edebildikleri gibi üçerli guruplar halinde de kendilerini sorgulayıp fark etmedikleri yönlerini ortaya çıkarmayı öğreniyorlar.

Öfke Kontrolü, Zaman yönetimi eğitimlerinin ardından bu hafta kendini tanıma semineri ile devam edildi ve  haftaya da hayatla başa çıkma semineri verilecek .

Eğitimci Neşe Akar’ın verdiği seminerlerin  amacı,  kadınlarda eğitim ve üretimin beraber yürütülmesi ve eğitim verilen kadınları hayata bakışları kendilerini ifade edebilmeleri, yaşamda önlerine çıkabilecek sorunlara göğüs germeyi başarabilmelerini göstermek.

 

Proje yöneticisi Esra Turan; “Seminerler sonrasında katılımcılara sertifikada verilen projenin tanıtım ve değerlendirmesinin 2017 yılında yapılacağını” söyledi ve  Belediye ile ortak  yürütülen ve yeni yapılan Kadın Uygulama Atölyesinin faaliyet geçmesiyle birlikte de  bu eğitimlerin taçlanacağını belirtti”

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü