19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazar, 11 Aralık 2016 09:56

KILIÇDAROĞLU’NUN AÇIKLAMASI RANTÇILARA KAPAK OLDU

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

KILIÇDAROĞLU’NUN AÇIKLAMASI RANTÇILARA KAPAK OLDU

NTV'de CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Ahmed Arpat'ın gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Ahmed Arpat'ın gündeme ilişkin sorularını biri de, Didim’i yakından ilgilendiren. Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu'nun partiden neden ihraç edildiğini sorusuydu.

KARDEŞİ PARTİDEN NEDEN İHRAÇ EDİLDİ? sorusuna

Kılıçdaroğlu, ''Kardeşim küçük bir çocuk değil illa benim siyasi görüşümü desteklemesi gibi bir durum yok. Ama bizim bir belediyemiz Didim Belediyesi Didim'e olağanüstü hizmetler veriyor. Didim'de iki yüksek bina var bunların yıkılması lazım. O binaların sahipleri parayla insan satın alıp bize saldırtmanın yollarını arıyorlar. Cebine para koyup çık şunu yap diyorlar. Onların etrafındaki insanlara bakın göreceksiniz o müteahhidin yandaşları'' dedi.

‘'KİMSE KUSURA BAKMASIN ALIR KAPININ ÖNÜNE KOYARIZ''

CHP Lideri, Arpat'ın ''Kardeşinize de o insanlar tarafından para verildiğini mi söylüyorsunuz?'' sorusuna ise şu yanıtı verdi:

‘'Benim ne söylediğimi siz de anladınız herkes de anladı. O ne-denle belediye başkanıma bir daha sadece o değil soyadı Kılıçdaroğlu olan kim olursa olsun yakın uzak akrabam bir belediyeye gi-dip çıkar amaçlı bir öneri götürüp veya bana şunu verin dediği anda kapının önüne koyun dedim. Benim düşüncelerimi benim kardeşim beğenmeyebilir ama birisi cebine para koydu ve çık bunu söyle dedi ve söylediyse kimse kusura bakmasın alır kapının önüne koyarız. Bunun kardeşlikle ilgisi yoktur bunun temeline ahlak yatar.'' dedi.

Böylelikle Didim de günlerden beri süren haber kirliliğine bir son vermiş oldu.

Celal Kılıçdaroğlu’nu Didim’e ne amaçla getirildiğini. Kimler tarafından, ne için kullanıldığını konusunda, kamuoyuna en yetkili kişi tarafından açıklanmış oldu.

Haber : Ergun Korkmaz

 

 

Son değişiklik Pazar, 11 Aralık 2016 10:15
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü