18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 12 Aralık 2016 16:18

En Hızlı İnşaat, Biten İnşaat

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

En Hızlı İnşaat, Biten İnşaat

Didim’de yapımına ilk baharda başlanan 24 derslikli İmam Hatip Lisesi ve Pansiyonu inşaatı 2017 yılı Nisan ayında teslim edilmesi taahhüt edilmişti ancak yılbaşında bitme aşamasına gelmesi nedeniyle Didim’deki en hala yapılan resmi kurum inşaatı oldu.

Soylu İnşaat tarafından yapılan bina için kendisiyle görüştüğümüz firma sahibi Muharrem Soylu, “Taahhüdümüz 14 Nisan 2017 günü  teslim etmekti, ancak biz bir çok inşaatımızda olduğu gibi burada da iyi organize olmamız ve tecrübeli ekiplerle çalışmamızdan dolayı sona geldik. Erken teslim etmeyi planlıyoruz, bina içindeki bazı ince düzenlemelerin ardından 2016 yılının son günlerinde okulu Milli Eğitim’e teslim etmeyi planlıyoruz, okulda sömestri tatilinden sonra eğitim ve öğretime bile başlanabilir” dedi.

 

Yetkililerin kendilerini tebrik ettiğini de söyleyen Muharrem Soylu,” firma geçmişimiz ve iş tecrübemizle hem kamu ihalelerinden aldığım yerleri hem de kend konut imalatlarımızda her türlü aksaklığı planlayarak  opsiyonlu bir teslim tarihi belirleriz ancak her zaman planladığımızdan önce bitiririz bu da bizim firma tecrübemizden kaynaklanıyor” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü