18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 13 Aralık 2016 16:46

DİDİM TİCARET ODASI ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM TİCARET ODASI ÜYELERİNE NEFES KREDİSİ

KOBİ’lere nefes aldırmak amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile T.C. Ziraat Bankası ve Denizbank arasında imzalanan protokolle Didim Ticaret Odası da üyelerinin yararlanmasına yönelik katkı sağlandı.

Didim Ticaret Odası Üyelerinin içinde bulunduğu finansman sorunlarının giderilmesine kakı sağlamak amacıyla Türkiye Odalar Borsalar Birliğinin (TOBB) T.C. Ziraat Bankası ve Denizbank ile imzaladığı düşük faizli kredi kullandırmaya yönelik protokole katkı sağlandı. Oda üyeleri üst limit 50.000 TL olmak üzere, 12 ay vadeli, yıllık % 9,90 faiz oranlı kredi kullanabilecekler. Didim Ticaret Odası Üyelerinin Nefes Kredisine başvurabilmek için Odadan “TOBB Nefes Kredisi Başvurusu İçindir” ibareli faaliyet belgesi almaları gerekmektedir.

Didim Ticaret Odası üyeleri düşük faizli Nefes Kredisinden yararlanmak için 12.12.2016 Pazartesi gününden itibaren T.C. Ziraat Bankası ve Denizbank Didim şubelerine başvurabilirler.

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ kredinin detayları ve üyelerin doğru yönlendirilmesi amacıyla Ziraat Bankası Şube Müdürü Ferhat Fahri Hameş ile Denizbank Didim Şube Müdürü Volkan Ateş’le bir araya geldi. Kredinin üyelerimize sıkıntılı günlerde çözüm olmasını diliyoruz, dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü