22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 15 Aralık 2016 17:18

“ÖLÜMLERE ALIŞMADIK ALIŞMAYACAĞIZ!..”

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

“ÖLÜMLERE ALIŞMADIK ALIŞMAYACAĞIZ!..”

Cumhuriyet Halk Partisi Didim Gençlik Kolları önceki gün Cumhuriyet Meydanında bir basın açıklaması yaparak İstanbul Beşiktaş’taki saldırıyı kınadı.

CHP Didim Gençlik kolları başkanı Caner Kaynak’ın yaptığı açıklamada 10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleşen menfur saldırı, Türkiye Cumhuriyetimizin güvenliği için özveriyle çalışan emniyet teşkilatını hedef almıştır. , Saldırıda şehit düşen polislerimizin ve vatandaşlarımızı yasını tutarken terörü ve ve arkasındaki güçleri lanetliyoruz. İktidar ülkemizde akılcı, bilimsel sürdürülebilir bir milli terör politikasına ihtiyaç olduğun kabul etmelidir.

Nereden gelirse gelsin tüm vatandaşlarımızı birlik, beraberlik ve dayanışma kararlılığı ile ezileceğine duyduğumuz inançla büyük bedeller ödeyerek kurulmuş olan demokrasimizin yok edilmesine asla izin vermeyeceğiz, korumak için yeni bedeller ödenmesi gerekiyorsa sonyuna kadar ödeyeceğiz.

Ülkemizde bazı çeteler Türkiye’yi kan gölüne çevirmek istiyor. Kadınlara yönelik şiddet, çocuk istismarı ve inanç simsarları bu terörün bir parçası olup ülkeyi cehenneme çevirdiler. Artık bıçak kemiğe dayandı, istedikleri şey bizleri düşman haline getirip sokaklarda birbirimiz öldürmemiz. Biz insanca yaşanacak bir Türkiye’nin hayalini kuran gençleriz, Ölümlere alışmayacağız,  yaşamak için mücadele edeceğiz. .  Bu karanlıktan çıkmak için gençliğin bir araya gelmesinden başka yol kalmadı.

 

Birliğimizi bozamayacaklar, CHP Gençlik örgütleri olarak teröre karşı mücadelede her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu bir kez daha vurguluyoruz

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü