18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 17 Aralık 2016 21:33

AGC: TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

AGC: TERÖRÜ LANETLİYORUZ

17 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 08:45 'de Kayseri Komando Tugay Komutanlığı'ndan izne çıkan er ve erbaşları taşıyan araca yapılan hain saldırıda 13 askerimiz şehit olmuş, 48 askerimiz de  yaralanmıştır.

Daha İstanbul'daki hain saldırının yaralarını saramadan bir acı haber de Kayseri'den almış olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ülkemizin milli birlik ve beraberliğini hazmedemeyen hainler tarafından alçakça ve kalleşçe düzenlenen bu saldırıyı Aydın Gazeteciler Cemiyeti olarak şiddetle lanetliyor, saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve Yüce Türk Milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize ve saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Daha güçlü bağlarla bizi birbirimize bağlayan bu tür saldırılar, yüce milletimizi asla doğru bildiği yoldan döndüremeyecektir. Kahraman ordumuzun ve güvenlik güçlerimizin hedef alındığı bu tür saldırılar, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne asla zarar veremeyecektir. Başka türlü yollarla istediklerini başaramayacaklarını anlayan bu şer odakları, gün gelecek döktükleri kanda kendileri boğulacaklardır.

Kahraman ordumuzu ve güvenlik güçlerimizi başka türlü yenemeyeceklerini çok iyi bilen hainler, onlara kurdukları bu hain tuzaklarla, davalarında ne kadar güçsüz ve haksız olduklarını tüm dünyaya ilan etmektedirler. Onları en savunmasız oldukları anda yakalayarak şehit eden bu odaklar, Türk'ünden Kürd'üne, Çerkez'inden Laz'ına kadar aziz milletimizi, yaptıkları her hain saldırıyla biraz daha birbirine kenetlemektedirler. Biz bölünmeyeceğiz, parçalanmayacağız ve ne yaparsanız yapın, asla birbirimizden kopmayacağız. Bir karış vatan toprağını da bizden koparamayacaksınız. Yüzyıllardan beri  bizi birbirimize bağlayan bu kutsak bağı, hiçbir bomba ile ortadan kaldıramayacaksınız.

Acımız büyük. Yaralarımız sonsuza kadar kanayacak. Her şehit haberiyle sönen ocakları, vatan toprağına emanet ettiğimiz  kahramanlarımızı, ne yaparsak yapalım geri getiremeyeceğiz. Gözü yaşlı anaları, eşini kaybeden acılı kadınlarımızı, babasız kalan evlatlarımızı avutacak kelimelerimiz yok.  Onların acıları tarifsiz. Kaybettiklerini asla onlara geri veremeyeceğiz. Yarım kalan hayatları bir daha asla eskisi gibi olamayacak. Ne kadar acı çekersek çekelim, acımız, onların acıları ile kıyaslanamayacak kadar hafif kalacak. Onlara borcumuzu ödemenin bir tek yolu var; o da bu hainleri sevindirmemek ve hedeflerini gerçekleştirmelerine asla izin vermeyeceğimizi tüm dünyaya haykırmak!

Aziz şehitlerimizden devraldığımız en büyük emanet vatandır. O da bizim namusumuzdur. Gözünüz arkada kalmasın. Namusunuza asla halel getirmeyeceğiz. Bu vesile ile bir kez daha Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Yaralı askerlerimize ve vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.Milletimizin başı sağ olsun.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti

Yönetim Kurulu adına

Başkan Semra Şener

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü