17 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 22 Aralık 2016 11:33

TURSAB DİDİM BYK DİDİM TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TURSAB DİDİM BYK DİDİM TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen genel kurulla yeniden belirlenen Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Didim Bölgesel Yönetim Kurulu, kurumlara yaptıkları ziyaretler kapsamında Didim Ticaret Odasını ziyaret etti.

Ziyarete BYK Başkanı Aylin Bal ve üyeler;  Nihan Salabaş, Sevim Erdoğmuş Atilla,  Birsel Dündar, Neslihan Çavuş ve Sylwia Aktaş katıldı.

Heyeti Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Üstündağ, Başkan Yardımcısı Mehmet Urgancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Vela, Mekin Subaşı ve Celal Gümüş ağırladı. Yeni görevlerinin kendileri ve ilçemiz adına hayırlı olmasını dilediler

Bölgesel Yönetim Kurulu Üyeleri hizmet sürelerince yapmak istedikleri çalışmalardan bahsettiler. Taraflar Geçtiğimiz günlerde İzmir’de gerçekleşen Turizm Fuarı ve önümüzdeki ay İstanbul’da gerçekleşecek olan EMİTT turizm fuarı hakkında değerlendirmelerde bulundular. 2016 Turizm sezonunun durumunun konuşulduğu ziyarette 2017 Turizm sezonundan beklentiler dile getirildi.

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri de yaptıkları çalışmalar, geçtiğimiz yıl katıldıkları fuarlar hakkında değerlendirmelerde bulundular.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü