19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 23 Aralık 2016 13:22

HASTANE BAHÇESİNDE ŞEHİTLER İÇİN LOKMA HAYRI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

HASTANE BAHÇESİNDE ŞEHİTLER İÇİN LOKMA HAYRI

Didim Devlet Hastanesin bahçesinde Hastane yöneticilerinin masrafını kendilerinin karşıladığı bir etkinlikle lokma döktürüldü. Başta Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlere ve son günlerde yaşanan terör olaylarında ölen polis ve askerler için döktürülen lokma hayrı etkinliğine hasta yakınları, hastane personeli ve Didim Garnizon Komutanı Çetin Gülseven, Jandarma Komutanı Gürhan Kabakçı, Emniyet Müdürü Özgür Selçuk ve Ak Parti ve MHP’li Belediye Meclis üyeleri ve parti yöneticileri katıldı.

Hastane başhekimi Dr Veysel Kılıç, Başhekim Yardımcısı Dr Halil Akıl, İdari ve Mali İler Müdürü Meral Bilir ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Şerife Ege’nin düzenlediği hayırda lokma dağıtımı ile birlikte hastane bahçesinde okunan Kuran Telaveti’nin ardından dua edildi.

Başhekim Dr Veysel Kılıç Bu hayrı kişisel duyarlılıkla hassasiyetleri ile yaptıklarını, söyledi ve “ bizim için canlarını feda eden şehitleri dua ve hayırlarla anmak ve  yan yana durabildiğimizi göstermemiz gerektiğine inandığımız için yaptık. Tüm masraflarını dört yönetici olarak kendimizin yaptığı bu hayrın kabul olmasını dilerim” dedi.

MHP İlçe Başkanı Levent İlter, bu tür etkinlikle toplumsal duyarlılığımız yükselten hastane yönetimini tebrik ediyoruz, dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü