22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 26 Aralık 2016 09:13

85 Kadın Hayatla Başa Çıkma Semineri aldı

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

85 Kadın Hayatla Başa Çıkma Semineri aldı

Didim Belediyesi ile Doğuş Grubunun ortaklaşa düzenledikleri kadınlara yönelik sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.
Didim Belediyesi Düğün salonunda bu projeye ve Didim Belediyesi bünyesinde açtığı kurslarla kadınlarımıza istihdam ve hobi imkanı sunulan  kurslara katılan kadınlara “Hayatla Başa Çıkmak” konulu bir seminer verildi.

85 Kadının katıldığı son seminerde tüm katılımcılar kendilerini bireysel olarak  ifade edebildikleri gibi üçerli guruplar halinde de kendilerini sorgulayıp fark etmedikleri yönlerini ortaya çıkarmayı öğrendiler.

Daha Önce sürdürülen DOKU Projesi içindeki  Özdeğer Seminerleri , Öfke Kontrolü, Zaman yönetimi  ve Kendini tanıma semineri verilen projede Eğitimci Neşe Akar’ın verdiği seminerlerin  amacı,  kadınlarda eğitim ve üretimin beraber yürütülmesi ve eğitim verilen kadınları hayata bakışları kendilerini ifade edebilmeleri, yaşamda önlerine çıkabilecek sorunlara göğüs germeyi başarabilmelerini göstermek olduğunu söyledi.

Bilindiği gibi hobi atölyeleri ve Mesleki eğitim kursları önümüzdeki yıl Cumartesi pazarı yanında kurulan Kadın emeği Uygulama Atölyesi ve yanında bulunan kreşle birlikte hizmete girecek.

 

Son değişiklik Pazartesi, 26 Aralık 2016 09:36
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü