22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 27 Aralık 2016 18:37

Didim Belediyespor Seçimin Yaptı.

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didim Belediyespor Seçimin Yaptı.

Bedri Altıntaş Yeniden Başkan

Didim Belediyespor dün yaptığı genel kurulla yeni yönetimini seçti, Didim Atatürk Stadyumunda kulüp odasında yapılan toplantıda ikinci kez toplantı yapıldığından dolalı çoğunluğa bakılmadan nisapsız olarak yapıldı.

Genel Kaptan Evren Ermurat’ın saygı duruşu ve İstiklal Marşına davet etmesi ile başlayan genel kurul ’da günden gereği divan oluşturuldu.

Divana eski antrenör Ayhan Yıldız, Yeni Antrenör Aydın Yalabık ve Eyüp Çabuk seçildiler.

Açılış konuşmasını yapan Bedri Altıntaş İkinci yarıda yeni bir heyecan yeni bir yönetim anlayışı için Olağan üstü genel kurul kararı aldıkların belirtti ve geçtiğimiz iki buçuk yılda, geçtiğimiz sezon başarılı bir takım olmalarına rağmen bu sene çok zorlandıklarını, ekonomik sıkıntılarla birlikte şu anda Didim Belediyespora yakışmayan bir yerde olduklarına söyledi.

Belediyenin desteği ve Bazı gelir getirici faaliyetlerle  yeniden oluşturulan takımda esnaflardan da destekler alınmasına rağmen sıkıntılı bir süreçle bu duruma gelindiğini söyledi.

Kulübün 20 farklı branşta faaliyet gösterdiğini ve altyapıdaki U takımlarının başarılarına hatta U17’nin şampiyonluğunu ilan etmesine rağmen asıl amiral gemisi vazifesini yapan A takımın gölgesinde kalındığını söyledi.

Altıntaş, Yeniden aday olduğunu söyledikten sonra gündemin diğer maddes iolan faaliyet raporunun okunmasına geçti.

12.05.2015 günü seçilen eski yönetimin ekonomik  tablo olarak 1,375,750 Tl harcama yaptığını tüm gelirlere rağmen 4,812 Tl ellerinde para bulunduğu açıklanan rapor, sayısal olarak gidişatın kötü olduğu anlamına geldiğini ve borçları ile beraber bu faaliyetin ibra edilmesine geçildi ve faaliyet raporu, ibra edilmiş oldu.

Yeni yönetimin seçilmesi gündeminde divana yalnızca tek liste ulaşınca yapılanoylamada bu liste olduğu gibi kabul edilmiş oldu.

Liste şöyel: Yönetim Kurulu Asiler: Bedri Altıntaş,

Erdal Ermurat, Ayhan akay, Mustafa Teke, Naci Saygın, Cemal Şahin, ErdalKöseoğlu, Cezmi Arslan, İbrahim Hacer, Yönetim Kurulu Yedek Liste: Burhan Teke, Serkan almaz, Harun Kartal, Aydan Aşık Turgut, Ümit Akay, Yavuz Demirtaş, M. Fatih Dimici’den oluştu.

 

Denetim Kurulu Üyeliklerine Asil Olarak, Orhan Kaya, Eyüp Çabuk ve Ahmet Eren Seçildi, Denetim Kurulu Yedeklerine de Nevzat Kafadaroğlu, Hakan Koşar, Ayhan Akay seçildi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü