24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 27 Aralık 2016 18:50

“TAMAM ADAY DA, HANGİ PARTİDEN?”

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

“TAMAM ADAY DA, HANGİ PARTİDEN?”

Didim’de gündeme oturan Mümin  K’nın Belediye Başkanlığı  yeniden adaylık açıklamaları üzerine Didim’de bazı siyasi süreçleri  birlikte geçirdiği  Didim’de CHP ilçe başkanlığı da yapan Mustafa Bekar’a Didim’in siyasi gündemini değerlendirmesini isteyen Didim Özgür-Ses Gazetesi muhabirine verdiği ilginç cevapları sizin için derledik.

Bekar; bu kadar erken belediye başkanlığı açıklaması yapılmasını Didim’de mevcut yönetimin iyi yöneticilik yapamamasına bağladı.  Siyasal patavatsız yönetimin olduğu bir ülkede muhalefetin daha dirayetli ve kararlı olması gerektiği belirtti ve CHP’nin özüne dönme kararı alıp adaylarını parti içinden emek verenlerden  çıkaracak olmasının iyi bir gelişme olduğunu söyledi. Bekar, Belediyecilik anlayışının sırtını devlete dayamış  olmasına rağmen yüzü halka dönük yapılması gerekli, ancak Didim’de bu iş tam tersine yapılıyor, dolayısıyla halkla kopuk ve  memnuniyetsizlik yüksek boyutta.

 

Mümin K’nın açıklaması ile ilgili olarak da “duydum ama okumadım ancak anladığım kadarıyla ben adayım tekliflere açığım demiş olmalı, İhale açmış gibi olmuş. Kendisi açıklamayı eksik yapmış, Aday olmasına aday da hangi partiden sormak lazım?” Dedi.

Son değişiklik Çarşamba, 28 Aralık 2016 08:02
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü