20 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 28 Aralık 2016 15:53

ATABAY’A 2017’DE ASFALATSIZ YOL KALMAYACAK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ATABAY’A 2017’DE ASFALATSIZ YOL KALMAYACAK

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu dün ani bir kararla Didim’e geldi. Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’ı makamında ziyaret eden Çerçioğlu’na Didim Belediye Meclis Üyeleri ve CHP’li yöneticilerde katıldı. Burada görüş alışverişinde bulunan Çerçioğlu Didim Belediye Başkanının her zaman yanında olacaklarını söyledi ve kendisine güvendiğini belirtti. Büyükşehir olarak tek düşüncemiz Didimliye Aydınlıya hizmet etmeyi hedefliyoruz. Genel Başkanımızda bize destek oldu, Kılıçdaroğlu’nun talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dedi.

Deniz Atabay’da “gerek kişiliğiniz ve gerekse hizmet anlayışınızla sizden memnunuz, size güveniyoruz,” dedi.” Genel merkezimizin de yanımızda olmasından memnunuz, birlikten kuvvet doğar hem Didim adına hem de kendi adıma teşekkür ediyorum. Hizmet konusunda Didimliler yaptıklarınızı takdir ediyor” dedi.

Söke’ye gidip çarşı pazar gezdikten sonra ani bir kararla Didim’e geldiğini ve Didim girişinde  haber verdiğini çat kapı gelerek halkın içinde olmayı daha çok sevdiğini söyledi. “Haberli gelince hazırlıklar yapılıyor, biraz yapmacık şeylerde oluyor, böyle daha samimi hissediyorum” dedi.

CHP ilçe Başkanı Gökmen Karataş’da “Didim ilçe örgütü adına hoş geldiniz” dedikten sonra  “Belediye Başkanı Atabay ve  sizinle hizmet için yan yana geldiğiniz sürece, bizi kimse yıkamaz bunu gösterdik, hizmetleriniz Didim halkı tarafından takdir ediliyor” Dedi.

Didim Belediyesi içerisinde bir tahsilat veznesi kurulması için girişimde bulunulacağını ve yaz aylarında da gezici tahsilat veznesi oluşturulacağını yeni bir araç tahsis edeceklerini içerindeki donanımları tamamlanan araçlardan birisini Didim’e tahsis edeceklerini söyleyen Çerçioğlu Didim’e yapılacak hizmet olarak seçim vaadi içinde olan bir sözü tekrarlıyorum başkan Atabay’a söz verdim, 2017 yılı içerisinde Didim’de asfaltsız yol bırakmayacağız. Sayın başkanın planlamasıyla yapılan Limanyolu  ve biraz geç de olsa başlanan Yeşilkent yolunun bazı mülkiyet sorunlarından dolayı geç kalınmasına rağmen düzenli bir yol oldu, umarım Yeşilkent tarafında yaşayan Didimliler memnundur,  lokal olarak kaldırım çalışmalarının aksadığı yerler var onu da yapacağız” dedi.

 

Çerçioğlu Didim halkının yeni yılını da kutladıktan sonra  ve Didim’de çarşı içinde yemek yemek üzere belediyeden ayrıldı.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü