22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 30 Aralık 2016 17:14

DİDİM’İN SORUNLARI BASINA KAPALI GÖRÜŞÜLDÜ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DİDİM’İN SORUNLARI BASINA KAPALI GÖRÜŞÜLDÜ

Ak Parti Aydın İl Teşkilatı’nın 17 ilçede başlattığı istişare toplantılarından Didim toplantısı yapıldı.

Didim'in sorunlarının konuşulduğu ve ilçedeki resmi kurum idarecileri ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerin katıldığı toplantı düzenlendi. Toplantıya Ak Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem ve Mustafa Savaş katıldı, milletvekili Abdurrahman Öz’ün halen devam etmekte olan Anayasa komisyonundaki görevinden dolayı bu çalışmalara katılamadığı toplantıya Didim İlçe Kaymakamı İskender yönden ve resmi kurum amirleri ile  ve Ak Parti Didim İlçe Teşkilatı sivil toplum kuruluşu temsilcileri, resmi kurum amirleri  ile muhtarlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Ak Parti Didim İlçe Başkanı Cenk Ünlü davete icabet edenlere teşekkür etti. Ardından sözü Ak Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen’e bıraktı.

Ömer Özmen 1 Kasım seçimlerinin ardından milletvekilleriyle beraber Aydın'ın 17 ilçesini dolaşıp yaşanan sorunların daire amirleriyle beraber yerinde çözüm noktasında çalışma başlattıklarını söyledi.

 

Aydın'ın sorunlarına çözüm bulmak için bu çalışmayı başlattıklarını anlatan Özmen, “Biz burada siyasi bir toplantı yapmıyoruz. Milletvekillerimizin talebi doğrultusunda ilçelerin sorunlarını yerinde tespit edilmesi için ilçe teşkilatlarımız ile koordineli bir şekilde tertip edilen bir çalışma ile Burada rahat bir ortam oluşabilmesi için, muhtarlarımızın ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizin çok rahat bir şekilde sorunları bizlere aktarabilmesi için toplanmış bulunuyoruz” dedi. “Kurum amirleri burada sorunların ne olduğunu öğrendikten sonra sorumlularından da çözüm yollarını öğreneceğiz” diyen Ömer Özmen Didim’in sorularının tespit edileceğini söyledikleri toplantıdan anlaşılmayan bir nedenle toplantının bundan sonraki kısmının basına kapalı olduğunu belirterek Didimli gazetecileri salondan çıkmasını istedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü