18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazar, 01 Ocak 2017 13:12

ATABAY "YENİ YILDA DA HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ"

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ATABAY "YENİ YILDA DA HİZMET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ"

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Atabay mesajında Didim Halkının  huzuru ve ülkede barış ve huzur diledi.

Atabay'ın açıklaması şöyle; " Yaşadığımız sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak; yeni ümitlerin taptaze ve canlı olduğu yeni bir yıla merhaba diyoruz.

Her yeni yıl; başarının ve umudun egemen olduğu, iyimserlik hissiyatımızın canlandığı, kardeşlik, dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda yeni isteklerin beklendiği bir yıldır. İnsanlık, her yeni yılda tarihini yeni başarılar, yeni buluşlar ve her alanda ilerlemeler ile zenginleştirir. Bizimde bu hızlı gidişe ayak uydurmamız yeni yılda daha çok çalışarak başarılı olmamız gerekmektedir.

Hizmet etmekten gurur duyduğumuz Didim halkının yaşam standartlarını hak ettiği düzeye yükseltecek şekilde sürdürdüğümüz hizmet yarışında, dürüst ve ilkeli bir yönetim anlayışımızdan kesinlikle ödün vermeden kentimizin değerlerine sahip çıkarak daha büyük başarılara imza atacağız.

Her yeni yıl beraberinde yeni umutları, uygulanacak yeni kararları, gerçekleşmesi istenilen yeni dilekleri de getirir. Yaşanan bazı olumsuzluklara rağmen koruduğumuz umutlar ve güçlenen hayallerimizle, 2017 yılının başta İlçemiz olmak üzere ülkemize ve tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini diler, aydınlık bir yıl olmasını temenni ederim.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü