18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 02 Ocak 2017 15:48

ÖZGÜR SELÇUK TERFİ EDEREK AYRILDI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ÖZGÜR SELÇUK TERFİ EDEREK AYRILDI

2014 Yılında Didim Emniyet Müdür Yardımcısı olarak başladığı görevine  Didim Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin’in emekli olmasının  ardından Didim İlçe Emniyet Müdürülüğüne atanan  Emniyet Müdürü Özgür Selçuk, 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi ederek, Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğü'ne atandı.

Yaz aylarında tayinini çıktığı duyulmasına rağmen atanması gerçekleşemeyen, Selçuk geçtiğimiz hafta sonu Didim Halkı ve Emniyet Personeli ile vedalaştığı öğrenildi.

 

Selçuk yaptığı açıklamada  “Bu süre içerisinde ekip arkadaşlarım ile birlikte her yönden problemli olan ilçemizin asayişini düzeltmek için cansiperane mücadeleler verdik. Bu anlamda da çok mesafeler kat ettik. FETÖ ve PKK ile olan mücadelemiz farklı mecrada devam edecektir. Bu yoğun tempo ile çalışırken destek olan aileme, ilçe emniyet müdürlüğü personeline, modernizasyonda desteklerini esirgemeyen Polis Derneği başkanımız Olcay Tiryaki’ye ve tüm dostlarıma saygı, sevgi ve şükranlarımı sunar, bu zorlu göreve devam eden tüm polis arkadaşlarıma başarılar dilerim” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü