21 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 05 Ocak 2017 16:32

TRANSFER VE ANTRENMAN BERABER YÜRÜYOR,

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TRANSFER VE ANTRENMAN BERABER YÜRÜYOR,

TAKIMA KATILANLAR ANTRENMANA DA BAŞLADI.

2016/2017 sezonu Bölgesel Amatör Ligi /8.gruptaki Didim Belediyespor Futbol Kulübü Ekibinin mücadelesi, ikinci yarı hazırlıklarıyla devam ediyor.

Didim Belediyespor Futbol Kulübü ikinci devresine Teknik Adamlar Ayhan Yıldız, Aydın Yalabık ve Mustafa Yağcı önderliğinde Didim Atatürk Stadı’nda devam ediyor…

Sezonun ilk devresinde kötü gidişata ikinci devre dur demek için nokta transferleri başladı. Netleşmemiş olsa bile sızan haberlere göre Transferler kesinleştikten sonra Didim Belediyespor Yönetim Kurulu tarafından yeni gelen futbolcular taraftarlara tanıtılacaktır.

İlk gelen bilgilere göre 9 futbolcu ile prensipte anlaşan takıma Manisa Alaşehir’den Kaleci Tayfun Onat, Yozgatspor’dan Burçin Görgen, Eskişehir Kurtuluşspor’dan Yücel Pamuk ve  Varol Kamsız ile  Ayhan Yıldız’ın antrenörlüğünü yaptığı Torbalıspor’dan Ümit Mutlu, İsmail Uluhan, Muhammed Sak ve Ceyhun Güven ile Geçtiğimiz Sezon Gaziemirspor’a verdiğimiz Muhammed Suamaila, sözleşme aşamasına gelindiği ancak kesin açıklamanın hafta başında basına tanıtması bekleniyor.

Ayrıca  yeni yönetimle ödeme planı ve kaynak sağlamakla ilgili bir takım çalışmalarından yürütüldüğü önümüzdeki günlerde Didim Belediyespor taraftarları ve sponsorlarıyla birlikte bir yemek organize edileceği, bu yemeklerden birine, bazı ünlü futbolcularında katılması için görüşmeler yapılıyor.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü