22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 06 Ocak 2017 16:40

BABAMIZIN AKLI BAŞINDA DEĞİL

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

BABAMIZIN AKLI BAŞINDA DEĞİL

Didim’de çeşitli atraksiyonlar yaparak kamuoyunda komik duruma düşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’nun  çocukları  dün Didim adliyesine gelerek babalarının vesayet altına alınmasını  kendilerine teslim edilmesini istediler.

Avukatları Erhan Kılıç ile birlikte Adliyeye Gelen Atilla ve Fatih Kılıçdaroğlu Medeni kanunun 405 ve 406 maddeleri uyarında babalarına vasi tayin edilmesini istediler.

Sosyal medyadan ve televizyonlardaki davranışlarının normal olmadığın belirten çocukları,  babamızı tanıyamıyoruz, telefonlarımız cevap vermiyor görüşme isteklerimizi geri çeviriyor, kaygılıyız, geçmişten beri alkole olan düşkünlüğü de aile içinde bir sıkıntılı durumda zaten şimdi kötü niyetli kişilerle birlikte başka yollara tevessül edebilir dediler. .

Avukat Ertan Kılıç Sulh hukuk mahkemesine verdikleri dilekçede Celal Kılıçdaroğlu’nun akıl sağlığının yerinde olmadığını kendisinin yaşamsal faaliyetleri yerine getirebilme melekelerini kaybettiğine inandıklarını, basında ve sosyal medyada akıllı birisine yakışmayacak davranışlarda bulunduğu  iddiasıyla çocuklarının vekili olarak  başvuru yaptıklarını söyledi.

Başvuru sırasında yanlarında bulunan aile büyüğü olarak tanıtılan Metin Kaya “ Celal Bey  büyüğümüzdür, çocuklar, torunları vardır,  ülkede her gün çocuklarımız ölüyor, askerlerimiz ölüyor, bir yerlerde bombalar patlarken, sırf Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi olmasından dolayı kullanılmakta,  buna son verilmesi lazım. Biz kendisinin sağlığını düşünüyoruz, endişe ediyoruz” dedi.

 

Kılıçdaroğlu’nun çocukları ve Avukatları daha sonra adliyeden ayrıldıktan sonra,  aldıkları bilgi doğrultusunda  babalarını kaçırıp saklayanların  evlerine gidecekleri öğrenildi.

Son değişiklik Cuma, 06 Ocak 2017 16:43
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü