18 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cumartesi, 07 Ocak 2017 19:49

EROL YILDIZ, Durmak Bilmiyor

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

EROL YILDIZ,  Durmak Bilmiyor

Gazetemizin yazarlarından Erol Yıldız,  durmak bilmiyor, yeni kitabı “Atatürk Devrimlerine Bakış” (100.Yıl Yaklaşırken) “ okurları ile buluştu.

Dorlion yayınevi tarafından basılan yeni kitabı, İnsancıl Sahaf kanalıyla Türkiye'nin tüm seçkin kitapçılarına ulaştırılarak raflardaki yerini aldı.

 

Erol Yıldız’ın kitapları hakkın-da bilgiler.

1. Kitap; Geçmişten Geleceğe Siyasi Yalanlar: Kurtuluş Savaşı yıllarından günümüze kadar olan siyasi atraksiyonları konu aldım. Siyasilerin koltuklarını kaybetmemek adına halka söylediği yalanlardan söz ediyorum.

2. Kitap; Liderin Gözüyle 2023: Atatürk'ün gözüyle günümüze kadar Cumhuriyet dönemini anlatmaya çalıştığım bir kitap. En önemli özelliği ise, Atatürk yaşıyormuş gibi onu konuşturduğum bir kitaptır.

3. Kitap; İçimizdeki Mizah: Günlük yaşamımızda mevcut olan siyasilerin ve yaptıklarının mizah ile karışımı bir kitaptır.

4. Kitap; Atatürk Devrimlerine Bakış: Atatürk'ün yaptığı devrimleri ele alıyorum. İçerisinde kendi anekdotlarımın çoğunlukta olduğu bir kitap.

Erol Yıldız’ın kitabındaki kısa Özgeçmişinde :

Doğu Karadenizliyim. Yıllarım gurbette geçti. Yaklaşık 38 yıldır Bolu da yaşamaktayım. Yeni kitapla birlikte dört kitabım var. Ayrıca şairim. 2000 üzerinde şiirim var. Şiirlerim hece veznindedir. İçlerinden dört tanesi Türk sanat müziği formatında bestelenmiş.

Her türlü teröre ve darbelere karşıyım. Tek isteğim herkesin hak ve eşitliklerden yana olmasıdır. Herkesin vicdan hürriyetine saygılı olması tek isteğimdir.“ diyor

Haber : Ergun KORKMAZ

Son değişiklik Cumartesi, 07 Ocak 2017 19:57
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü