24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 10 Ocak 2017 17:18

DİDİM’E UYGUN AMPUL ÜRETİLMİŞ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

DİDİM’E UYGUN AMPUL ÜRETİLMİŞ

Son günlerde Didim’de yaşanan elektrik kesintileri ve karanlık saatler yaşanması üzerine teknolojiden yararlanmak isteyen tüketiciler Atasoy Elektrik firmasının satışa sunduğu 5 Watt enerji tüketen ancak 3 saatten fazla 40 Watt gücünde ışık sağlayabilen bir ampullerden ediniyorlar.

Normal bir ampul gibi duya takılıp kullanılabilen bu ürün elektrik kesildiği andan itibaren yanmaya devam ederek elektrik kesintisiyle başlayan panik ve karanlığı da ortadan kaldırıyor.

25 bin saat kullanılma garantisi olan ampuller Didim’e geldiği anda tükendi. Firma Yetkilisi Ercan Atasoy ampulü getirttiğimizi sosyal medyadan duyurmamızın ertesi günü tükenmesi bizi de şaşırttı ve bu ampulün tam Didim için üretilmiş bir ürün olduğu böylece ortaya çıkmış oldu.

 

Didim’in hızla göç alması ve konut sayısının planlanandan önde gitmesi ısınmak için elektrikli cihazların kullanılması kesinti problemine sebep oluyor, alt yapının ve tesislerin yenilenerek bu sorun giderilmeye çalışılsa da aydınlatma da hiç olmazsa ekonomik led teknolojili ampullerin kullanılması bir nebze de olsa enerji yükünü azaltacak ve tasarruf sağlayacaktır. Tüm müşterilerimize led’li ampulleri zaten öneriyorduk, ARC firmasının ürettiği yalnızca bizim firmamızda satılan şarj edilebilen  bu led’li ampulün bu kadar ilgi görmesini de beklemiyorduk. Ancak firmamızın sosyal medya sayfasında paylaştığımız ürünün kısa sürede tükenmesi de bizi şarttı, anlaşılan vatandaşlar, hem ekonomi yapıp hem de karanlıkta kalamamak için bu tür ürünleri takip edip tercih ediyorlar. Önümüzdeki günlerde daha büyük bir parti halinde getirteceğimiz ürünün tam da Didim2in ihtiyacı olan bir ürün olduğu anlaşıldı” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü