23 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 10 Ocak 2017 17:22

ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLANDI

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclisinin Didimli Gazetecilerle Ocakbaşı restoranda kahvaltıda buluşmasıyla kutlanmaya başlandı.

CHP Kadın kolları üyelerinin gazeteleri ziyaretleriyle devam eden kutlamaları Didim Gazeteciler Cemiyetinin Merkez Cami önünde görevi başında ölen  veya görevinden dolayı öldürülen gazeteciler  için lokma döktürmesi ile sürdü.

 

Merkez cami önünde Cemiyet adına lokma hayrı yapan Cemiyet Başkanı Ergun Korkmaz, “Her yıl farklı şekillerde kutladığımız gazeteciler gününde biz bu sene Aydın Gazeteciler Cemiyeti olarak Aydın Merkezde çelenk koyma töreniyle başlattığımız etkinliklere Didim’de de lokmama döktürerek devam ettik. Ülkemizde bir çok çalışana olduğu gibi Gazetecilere de baskılar var, biz bu baskıları aşmaya çalışırken, geçmiş yıllara görevi başında ölen veya görevi nedeniyle katledilen gazetecileri unutmadık, onların görev bilinciyle yapmaya çalıştığımız mesleğimizde onların çizdiği tarafsız habercilik ve halkın haber alma hakkını savunmaya devam edeceğiz, ruhları şad olsun ” dedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü