22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 11 Ocak 2017 18:05

“GELENE DE MESAJ GÖNDERENE DE TEŞEKKÜR”

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

“GELENE DE MESAJ GÖNDERENE DE TEŞEKKÜR”

Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetemizi ziyaret eden AYDEM İcra Kurulu üyesi  Ahmet Bayramoğlu ve Genel Müdürü Bülent Yüksel ile Didim işletme Şefi Oğuzhan Altınçöp, hem gazeteciler günümüzü kutladı hem de Didim’de yaşanan elektrik sorunları ile ilgili olarak okurlarımızın bizlere ilettiği sorunları  birinci ağızdan kendilerine ilettik.

AYDEM İcra Kurulu üyesi  Ahmet Bayramoğlu ve Aydem Didim işletme Şefi Oğuzhan Altınçöp, Didim’deki yatırımların sürdüğünü geçmişten gelen sıkıntılar ve yeni yapılaşmayla birlikte yürütülen yatırım çalışmalarının sürdüğünü belirttiler, Sıkıntılara ve arızlara çok kısa sürede intikal etme kabiliyetinde olduklarını söyleyen Didim İlçe İşletme Şefi Altınçöp, Akbük trafosundan açık hatla Didim’e ulaşan enerjinin arızaya maruz kalabildiğini, yeraltından kablo yatırımının zorunlu olduğunu belirtti.

Genel Müdür Bülent Yüksel’de kendisinin geçmiş yıllarda Didim’de görev yaptığını ancak Didim’in gelişmesindeki hızın kendisini de şaşırttığını söyledi. Çözümle ilgili yatırım planladıklarını belirten AYDEM Didim Şefi Oğuzhan Altınçöp, Halkın tepkilerini kendilerine ulaştıran ve çözüm için yardımcı olan gazetecileri de unutmadıklarını belirterek, 10 Ocak Gazeteciler günümüzü kutladı.

Ziyaretçilerimizden CHP Kadın Kolları Yönetimi Figen Çakmakgil  başkanlığında yaptıkları ziyarette Atatürk’ün “basın milletin müşterek sesidir” şiarından yola çıkarak kalemini satmadan tarafsızlık ilkesiyle görev yapan tüm gazetecilerin gününü kutladıkları belirtti. Önümüzdeki günlerde 20 yaşını kutlayacak Mavi Didim Gazetesinin Didim Basın tarihindeki öneminin farkında olduklarını belirten Çakmakgil, daha uzun yıllar yasama yargı ve yürütmeden sonra dördüncü kuvvet olarak gördükleri basının özgür ve susturulamaz tavrının devam ettirilmesini istedi.

 

Çiçek gönderme nezaketini gösteren TURSAB Didim BYK’sına ve Başkan Aylin Bal’a , Didim Esnaf Odası Adına Yaşar Pektaşoğlu’na ve Telefonla arayarak günümüz kutlayan Av. Cihan Hıdıroğlu’na, Cemevi Başkanı Hüseyin İlhan’a, Eczacı Fehime Kurt’a, Valiler İlköğretim Okulu Müdürü Nihat Alagöz’e ve Asım Sertakan Sigorta Acentasına, Mesaj Göndererek 10 Ocak’ı kutlayan Belediye Başkanı Deniz Atabay’a ve gün boyunca  gördükleri yerde bizi tebrik eden tüm Didim  halkına teşekkür ederiz.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü