24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 12 Ocak 2017 16:26

TAKIMA 8 TAKVİYE

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

TAKIMA 8 TAKVİYE

 

Bölgesel Amatör ligde mücadele eden Didim Belediyespor, çalışmaları ve görüşmeleri netleşen sözleşme imzaladığı  8 futbolcuyu basın karşısına çıkardı.

 

BAL 8. Gurupta mücadele eden ve  ilk yarıda gerekli başarıyı gösteremeyen Didim Belediyespor, devre arasında yaptığı transferlerle takımı güçlendirmeyi planlıyor.

Didim Atatürk Stadyumundaki kulüp binasında futbolcularla bir araya gelen yöneticiler, 8 futbolcuyu bünyelerine kattıklarını, Muhammed Saumali’nin oturumuyla ilgili bir problemden dolayı transferinden vazgeçildiğini belittiler.

Basınla bir araya gelen Didim Belediyespor Kulüp Başkanı Bedri Altıntaş toplantısında futbolcularla tek tek tokalaştı ve Didim Belediyespor’u ikinci yarıda daha güçlü ve daha uyumlu bir ekiple devam etmek istediklerini layık olduğu yere gelmesini istediği takımın teknik patronların eksik ya da yetersiz mevkilere yeni ilaveler yaptıklarını  taraftarın karşısına farklı bir takımla çıcaklarını söyledi.

 

Didim Belediyespor devre arasında Manisa Alaşehirspor’da Kaleci Tayfun Onat  Yozgatspor’dan Burçin (defans),Eskişehir kurtuluşspor’dan  Defans oyuncuları Varol Kamsız Yücel Pamuk Torbalıspor’dan Ceyhun Güven, Ümit Mutlu, İsmail Uluhan ve ortasaha oyuncusu  Muhammed Sak ile anlaştı.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü