22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Çarşamba, 18 Ocak 2017 15:39

DAHOT’TAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

DAHOT’TAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Didim Halk Oyunları  Gençlik Spor Kulübü (DAHOT) hafta sonu yaptığı genel kurulda güven tazeleyen İlyas Aydur ve Yönetim kurulu üyeleri Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay’a nezaket ziyaretine bulundu.

Didim Belediye Başkanı Atabay ve Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu’nun kabul ettiği dernek üyeleri başkanlık makamına sığmayınca Didim Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen ziyarette DAHOT başkanı Aydur kurulduklarından beri kendilerine destek veren belediyeye teşekkür etti. Bu yıl içinde planladıkları festival  ve etkinlikler hakkında da bilgiler veren Aydur, Didim Belediyesinin spor kulüplerine bütçesinden pay ayrılmasının takdir edilecek bir davranış olduğunu, kendilerinin de bir spor kulübü statüsünde olduğu için geçmiş yıllardaki gibi destek beklediklerini vurguladı.

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay, DAHOT’un Didim’in adının yurt dışındaki festivallerde duyuran bir kulüp olmasından dolayı t yönetimi tebrik etti ve Yerel etkinliklerde olduğu kadar başka şehirlerdeki etkinliklerde de Didim’in göğsünü kabartan derecelerle dönmesinden memnun olduğunu söyledi.

Bu yıl Kültür Bakanlığı  destekli bir çok festivale gitme hazırlığı yaptıkların belirten DAHOT Başkanı İlyas Aydur “elimizden gelen desteği göstereceğiz, Geçen sene açtığımız Fotoğrafçılık kursuna ek olarak bu yı satranç kursuda açacağız ve Didim’in adını bu branşlarda da temsil edeceğiz” dedi.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü