24 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Pazartesi, 23 Ocak 2017 17:17

20. YILIMIZI KUTLADIK

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

20. YILIMIZI KUTLADIK

20. Yılımızda Mavi Didim ailesi olarak kahvaltılı buluşmamıza Gazetemiz Yazarları ve dostlarımızdan ilçemiz Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Deniz Atabay, Aydın Büyük Şehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürü Yardımcısı Özcan Korkmaz, Didim Belediye Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu, CHP İlçe Başkanı Gökmen Karataş ve Belediye Meclis Üyesi Sevinç Karataş ile Ali Çağlar, , Cemevi Başkanı Hüseyin İlhan, İnşaat Mühendisleri Oda Temsilcisi Ömer Vela, Esnafa  Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi Başkanı Al İhsan Kubaliç, Ziraat Odası Başkanı Bahattin Gökdemir ile Avukat Faruk Haksal, AKÇED Başkanı Ferda Zarplı Kılıç, , Dr. Özlem Kurtoğlu, ve Şimşek Acar ile Akyeni Köy Eski Beleidye Başknaı Yılmaz Öz de katıldı. Didim Belediyesi Basın bürosu çalışanları Serap Uslu ve Sevinç Demirbilek ile  Eşi Alirıza Demir bilek ve Kültür ve Sosyal işler Müdürü Naşit Oskay ile Reds Beach Klüp’de  bir araya gelen konuklarımız kahvaltı sonrası gazetemiz hakkındaki düşüncelerini paylaştılar.

Kaymakam İskender Yönden 20 yılını tamamlayan gazetemize daha nice yirminci yıllar diledi. Ve Gazeteciliği kamunun gözü kulağı olarak düşündüğünü ve gözlemlerine değer verdiğini belirtti. Birlikte çalıştığı 3 yıldan beri Mavi Didim Gazetesinin yayın politikası ve sorumlu ve duyarlı gazetecilik anlayışını takdir ettiğini söyledi.

Esnaf Kefalet Kooperatifi Ali İhsan Kubaliç,  Allah yolunu açık eylesin başarılarınızın devamını dilerim, 20 yılın uzun bir süre olduğunu, layıkıyla yapan bir yayın kuruluşu olarak gördüğünü söyledi.

Ziraat Odası Başkanı Bahattin Gökdemir’de gazetemizin 20. Yılını kutladı ve bir arada olmaktan memnu olduğunu söyledi.

Yazarımız Şimşek Acar, “ilk günden beri Didim için emek veriyoruz. yazdığını bir şeylerin değişmeye başlamasından dolayı memnun olduğunu belirtti. Daha iyiye gidiyor, yazdığımız şeylerin  Didim’i değişimine yol açtı memnunum.”dedi

 

Akyeniköy Eski Belediye Başkanı ve Didim Ak Parti İlçe Sekreteri Yılmaz Öz ”Mavi Didim Cesur Bir Gazete,  nice 20 yıllar dilediler ” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Salih Bankoğlu, 18 yıldır Didim’deyim, geldiğim günden beri takip ediyorum. Çok hizmet verdiğinizi biliyorum. Bizim Sesimiz oldunuz, zaman zaman da dışarıdan bizim göremediğimiz şeylerden bizleri haberdar ettiniz, başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası Didim Temsilcisi Ömer Vela; “20. Yılımız kutladı ve Didim’de iki ayrı gazeteci derneği  olmasını eleştirdi ve mesleki örgütlerin çoğalması kaliteyi getirir görüşünü savundu, ancak küçük yerlerde yanyana olmak gibi bir zorunluluktan bahsetti.”

Belediye Başkanı Deniz Atabay: 20 yılınız kutlu olsun 20 yıl kesintisiz hizmet vermek önemli bir başarıdır. Özellikle yerelde işinizin zor olduğunu biliyoruz ve emeği geçen herkese kutluyorum. “ dedi.

AKÇED Başkanı ve Gazetemiz Köşe yazarı Ferda Zarplı Kılıç, “ başarılarınızı devamını diliyoruz, desteğimiz  sürdüreceğiz, güzel şeyler yapıyorsunuz” dedi.

Avukat Faruk Haksal: “Ergun beyi tebrik ediyorum, kapatılmadan ceza almadan bu kadar sene yayıncı kalmak zor, zor bir iş yapıyorsunuz tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. “ dedi.

Belediye Meclis Üyesi Ali Çağlar: İlk yayına başladığı günü biliyorum, Korkmaz ailesinin hangi zorlukları çektiğini biliyorum, tebrik ediyorum, nice yıllara” dedi.

Didim Belediyesi Kültür  ve Sosyal İşler Müdürü Naşit Oskay, Didim ölçeğinde bir basın yayın kuruluşu olan  mavi Didim’i tebrik ediyorum tüm emek veren arkadaşlarımı kutuluyorum,  Didim’in bilinirliğinin artmasında ve objektif yayıncılıkta başarılı buluyorum. Tüm ekibe başarıl diliyorum” dedi.

Belediye Basın Bürosu Çalışanlarında Serap Uslu günlük bir gazete çıkarmanın zorluklarını ancak bunu yapanlar bilir, Ergun Abi bu işi layıkıyla yapıyor, başarılı işler imza atmış bir gazete olan Mavi Didim tebrik ediyorum dedi.

Basın Bürosundan “Sevinç Demirbilek ve Eşi Ali Rıza’da Mavi Didim gazetesini tebrik edip, nice 20 yıllar dilediler”, bizde kendilerini mutlu yıllar diliyoruz.

CHP Didim İlçe Başkanı  Gökmen Karataş:” Mavi Didim Ailesinin 20. Yılını canı gönülden tebrik ediyorum. Filiz Hanım ve Ergun beyi yıllardır günlük gazete çıkarmaların takdire Şayan bir duruş olarak görüyorum, çalışmaları ile birlikte  kutluyorum. Mavi Didim  Önemli bir boşluğu dolduruyor, şahsen her gün gazetenin haberlerini ve köşe yazarlarını mutlaka okumaya gayret ediyorum, bu  mutlu gününüzde bizi de davet ettiğiniz içinde ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

ASKİ Genel Müdürü Yardımcısı Özcan Korkmaz: “Mavi Didim gazetesi yerel haberleri takip edebildiğimiz saygın bir gazete, umarım çizgisini bozmadan uzun süre yayın hayatınızı bölgesel ve ulusal  bir gazeteye evrilir, tebrik ediyorum” dedi.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Filiz Korkmaz: Gazetenin kendi çocuğu gibi büyüdüğünü oğlu ile aynı yaşta olan gazeteyi bir çocuğu gibi hissettiğini zor günlerden geçerek gazeteyi bu güne getirdiklerini takdir edilmesinden ve sahip çıkılmasından memnun olduğun belirtti. Gazetenin yayın hayatını sürdürmesinin okunurluğu ile  olacağını etkili ve sorumlu  hizmet etmeye gayret gösterdiklerini belirtti. Okuyarak, Abone olarak gazeteye destek veren tüm okurlara ve Didim ile ilgili hassasiyetlerini zaman zaman telefon açarak zaman zaman da ziyarete gelerek dile getiren okurların takdiri bizlere güç veriyor. Mavi Didim’e sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Didim Cemeevi Derneği Başkanı Hüseyin İlhan : Özellikle özgür basının 150 gazetecinin zindanda olduğu bu günlerde toplumun sesi olan Mavi Didim’i tebrik ediyorum,  yerel basını ayakta tutmamız gerekiyor, yöneticisi olduğum kurumun halka ulaşmasında bize verdiği desteğe teşekkür ediyorum.

Belediye Meclis Üyesi Sevinç Karataş; Kesintisiz yayın yapan gazeteyi kutluyorum başarılarınızın devamını diliyorum dedi.

Son değişiklik Pazartesi, 23 Ocak 2017 20:55
mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü