14 Aralık 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 24 Ocak 2017 17:00

Basın İlan Kurumu’ndan Anlamlı Ziyaret

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Basın İlan Kurumu’ndan Anlamlı Ziyaret

Aydın Basın İlan Kurumu müdürlüğüne yeni atanan Mevlüt Uluçamlıbel  ile Aydın Basın İlan Kurumu İlçeler Sorumlusu Ahmet Sönmez hafta sonu bitirdiğimiz 20. Yılımızı kutlamak için  Mavi Didim Gazetesi ofisimizi ziyaret etti.

20 yıldır gazete çıkarmanın zorluğunu bildiklerini belirten ve kendisin de uzun yıllar gazetecilik yaptığını söyleyen Mevlüt Uluçamlıbel kurumsallaşmış ve uzun zaman yayın yapan gazetelerinin bulundukları yereldeki dengeleri ve kuralları iyi tespit etmesinden ve objektif olmasından kaynaklandığını biliyorum. Sizi de bunca yıllık başarılı çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum, dedi.

Yazı işleri Müdürü Filiz Korkmaz’dan gazetemiz ve matbaamız hakkında da bilgiler edinen Uluçamlıbel, Basın İlan Kurumu olarak 1.1.2017 itibariyle yeni yönetmelik değişikliği ile yayınların yerel ve özgün haberlerle sürmesine çok dikkat ediyoruz. Yerel basının güçlenmesi ve kamu desteği alabilmesi için kalitesini ve çalıştırdığı personel konusunda çok titiziz, özgün haber yapılmasını teşvik ederek hem bu mesleğin çalışanlarını korurken mesleğe saygınlıkta getirmek istiyoruz.” Dedi.

İlçeler Sorumlusu Ahmet Sönmez’de Mavi Didim’ gazetesinin  son yıl itibarıyla vasıflı tek gazetesi olarak kaldığını yasa ve yönetmeliklere dikkat eden ve periyodik denetimlerde kendine has yayınlara yaptığını tespit ettiklerini dolayısıyla Aydın’daki yerel gazeteler içinde müstesna bir yeri olduğunu gözlemlediğini belirtti ve yayın hayatımızda başarılar nice 20 yıllar dileğinde bulundu.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü