22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Cuma, 27 Ocak 2017 16:29

YILDIZ YENİDEN TAKIMIN BAŞINDA

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

YILDIZ YENİDEN TAKIMIN BAŞINDA

 

Didim Belediyespor Demirten Yeşilköy Maçı öncesi risk alarak hoca değiştirdi.

İlk yarıda kötü gidişe son vermek için deneyimli antrenör Aydın Yalabık’la anlaşan Didim Belediyespor sezonun ikinci yarısında takıma futbolcu ve hoca takviyesi de yapmış, Didim Belediyespor’un eski antrenörü Ayhan Yıldız’ı da yardımcı antrenör olarak anlaşmış ve 9 tane de yeni futbolcu ile iddialı ikinci sezon imajı çizmişti.

Peş peşe gelen iç saha ve  deplasman maçları sonunda istediği istikrarı kurmayan Aydın Yalabık ile dün yollarını ayrıdır. Karşılıklı anlayış çerçevesinde ayrılan Aydın Yalabık, antrenmanı tribünden seyrettikten sonra  antrenman sonunda futbolcularla ve yönetimle vedalaşarak Didim’den ayrıldı.

Kendisiyle tribünde görüştüğümüz Yalabık “takımdaki kötü gidişatın sorumluluğunu alarak yeni bir takımda farklı antrenman alışkanlıkları olan ekiple çalışmak zordu. Taahhüt ettiğim gibi bir takım oluşturmama sıkıntısı üzerine faydalı olamayacağım düşüncesiyle Didim Belediyespor yönetimiyle de karşılıklı iyi niyetli olarak takımdan ayrıldım, Didim’de edindiğimi dostluklar benim için çok önemli, takıma başarılar diliyorum, antrenman sonrası futbolcularımla ve yönetimle veda ettikten sonra da Didim’den ayrılacağım yolunuz açık olsun” dedi.

Didim Belediyespor yine çift antrenmanla çalışmalarını sürdürdü, Takım çalışmalarını Ayhan Yıldız’la devam etti ve yardımcı olarak ta altyapıdan Nevzat Kafadaroğlu yardımcı antrenörlüğe getirildiği öğrenildi.

Demirten Yeşilköy maçı öncesi değerlendirmelerini istediğimiz Ayhan Yıldız, “takımda sakat oyuncu yok, ekip halinde çalışma ve birbirlerinin performansını yükseltecek ekip bir oyun anlayışıyla sahaya çıkacağız, morali bozuk bir takım istemiyorum, onun için sporcuların sosyal yaşamdan da  koparmadan bir çalışma yapıyoruz, hava şartları müsaade ettiği sürece de sabah ve öğleden sonra çift antrenmanla Demirten’i ağırlayacağız, futbolcularımdan eminim, iyi bir sonuç bekliyorum” dedi.

Yarın oynanacak Demirten Yeşilköy maçı için yönetim kurulu adına Bedri Altıntaş tüm Didimlileri takıma destek olmak için stadyuma çağırdı. “Takımımızın ligdeki mücadelesi son haftaya kadar sürecek, takıma destek olarak, 12. adam kabul edilen taraftarın desteği bizim için çok önemli yönetim olarak stadyumda olacağız, taraftarımızı da yanımızda görmek istiyoruz, bizi bitti demeden hiç bir şey bitmez

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü