19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 31 Ocak 2017 15:19

YAVRU ASLAN KAMPI BİTTİ

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

YAVRU ASLAN KAMPI BİTTİ

Didim Galatasaray Futbol Okulu, Antalya Wow Topkapı Palace Hotel’de yapılan altyapı Futbol okulları seçmelerine katıldı.

Altyapıya farklı yaş gruplarından oyuncu seçilmesi için yapılan kampta, ortalama olarak Türkiye’deki tüm Galatasaray Futbol Okulları toplandı.

Altyapı hocalarının, çocukları sabah ve öğle olmak üzere günde iki defa çalıştırdığı antrenmanın sonunda, beğenilen çocuklar arasından seçim yapılıyor.

Didim Galatasaray Futbol Okulu Hocası Serhat Çalışkan’dan öğrenilen bilgilere göre; Didim Galatasaray Futbol Okulu olarak 2004 ve 2002 doğumlu sporcularından  toplam 10 kişi katıldı. Kamp sonunda düzenlenen veda töreninde, öğrencilere motivasyon amaçlı madalya ve katılımlarından dolayı kupa hediye edildi. Kampın değerlendirme sonuçları 1 ay içinde belli olacak.

Futbol okulu hakkında bilgiler veren Çalışkan; “Didim Galatasaray Futbol Okulu’nun kayıtları 12 ay boyunca devam ettiğini, kamp sonunda değerlendirmeye alınan  sporcularından yönetim tarafında  ve hocalar tarafından beğenildiğini  alt yapı  ya bu sene öğrenci verebileceklerini belirtti.

Dönüş yolunda aldıkları kupa ve madalyalarla moral depolayan yavru aslanlar, zaman zaman kar topuda oynayarak eğlendikleri  kamp sonunda Didim’e döndüler.

 

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü