22 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 31 Ocak 2017 15:23

BAŞKAN ATABAY SOKAK SOKAK GEZİYOR

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

BAŞKAN ATABAY SOKAK SOKAK GEZİYOR

Belediye Başkanı Deniz Atabay, belediye çalışmalarını yerinde görmek için yaptığı denetimlerde belediye personelinden bilgiler aldıktan sonra mahalle sakinleriyle de sohbet etme fırsatı da buldu.

Uslu sitesinde gerçekleştirilen yol yapım çalışmalarında sona gelindiğini yerinde görmek isteyen Deniz Atabay mahalle sakinleri ve site yöneticileriyle görüştü. Atabay’a teşekkür eden mahalleliler, yapılan hizmetlerden memnun olduklarını söylediler.

Efeler Mahallesi 1603 ve 1604 sokaklardaki yok yapım çalışmaları sırasında da mahallelinin teşekkürüyle karşılaşan Deniz Atabay, şimdilik mıcır dökme ve sathi kaplama ile çamurlu sokaklara çözüm bulacaklarını halen süren inşaatlar ve alt yapı çalışmaları biten sokaklar parke taşı döşeme ve asfalt kaplama yapacaklarını belirtti.

 

Şehir içindeki ziyaretleri sırasında Merkez park yanındaki taksi durağındaki esnafla da sohbet eden Atabay, taksici esnafın n sürekli şehir içinde gezdiğini kendilerine ulaşmamış olsa da bozuk yolların belediyeye bildirilmesini istedi.

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü