19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Salı, 31 Ocak 2017 15:25

Didimli gönüllü turizm elçisi Hikmet Atilla Hannover Fuarına katılıyor.

Yazan  mavi didim
Oy ver
(0 oy)

Didimli gönüllü turizm elçisi Hikmet Atilla Hannover Fuarına katılıyor.

1 – 5 Şubat günlerinde  düzenlenecek olan Hannover turizm fuarına katılmak üzere Almanya’ya gitti. Belediye Başkan yardımcısı Salih Bankoğlu ve Didim’in fahri hemşehrisi Hüseyin Baraner’in  de katılacağı fuarı kapsamında 2. Günü Didim Gecesi düzenlenecek ve bu gece de Didim’de bir hafta tatil çekilişi de yapılacak.

95 bin kişinin katılacağı tahmin edilen  fuarda 3. Gün yapılacak “Antalya Day” etkinliğinin yanı sıra aynı gün öğlenden sonra saat 14.00’den itibaren  Didim bölgesi tanıtımı  yapılacak Didim’in tanıtımını anlatan görsellerin perdeye yansıyacağı etkinlikte bir yandan Didim’i görecek olan seyahat acentelerine  Almanca olarak Didim anlatılacak .

Gurbetçilerin tatillerini Didim’de geçirmelerini  tavsiye edeceğiz, aynı zamanda inşaat ve emlak sektörü de bir anlamda ivme kazanacağını söyleyen Hikmet Atilla; “Didim olarak Hannover Turizm fuarı ABF’de , beş gün sürecek fuarda Didim için anlatacağımız konumuz "yeni hedefler, yeni destinasyonlar, kültür ve turizm" olacak Didim’in bu yönlerini daha çok işleyeceğiz. Didim özelinde bir çalışma olacak ancak ülkemizin imaj çalışması ile birlikte yürütülmesi halinde daha verimli olacağına inanıyorum. Fuarlarda kurulan ilişkiler hemen geri dönüşümü olmasa da ilerleyen zamanlarda mutlaka temas kurulacak  olmasında dolayı önemsiyorum” dedi.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü