19 Kasım 2017

RSS Facebook Twitter Linkedin Digg Delicious

Perşembe, 02 Şubat 2017 16:27

Hannover Fuarı Açıldı

Yazan  mavi didim
Oy ver
(1 Oy)

Hannover Fuarı Açıldı

1 Şubat ile 5 Şubat günleri arasında açık kalacak ve 95 bin kişinin ziyaret etmesi beklenen Hannover Turizm Fuarı önceki  gün Danimarka Prensesi Benedikte ‘nin de katıldığı bir törenle açıldı, Prenses Benedikte ile birlikte açılışa Didim Heyetinden Salih Bankoğlu, DRV  Yurtdışı  Komisyon Üyesi Hikmet Atilla, TURSAB Didim Bölge Yürütme Kurulu Genel Sekreteri Sevim Erdoğmuş Atilla ve URSAB yurt Dışı sorumlusu ve fahri Hemşehrimiz Hüseyin Baraner’de katıldı.

95 bin kişinin katılacağı tahmin edilen  fuarda bugün yapılacak “Antalya Day” etkinliğinin yanı sıra öğlenden sonra saat 14.00’den itibaren  Didim bölgesi tanıtımı  yapılacak Didim’in tanıtımını anlatan görsellerin sinevizyonla yansıyacağı etkinlikte bir yandan Didim’i görecek olan seyahat acente temsilcilerine  Almanca olarak Didim anlatılacak . Dün akşam yapılan Didim Gecesinde de 2 Çifte 5 yıldızlı otelde bir hafta tatil hediye çekilişi de yapıldı.

Didim Ticaret Odası Strateji Komisyonu Başkanı ve DRV Yurt Dışı Komisyonu üyesi’de olan Hikmet Atilla; “ Gurbetçilerin tatillerini Didim’de geçirmelerini  tavsiye edeceğiz, aynı zamanda inşaat ve emlak sektörü de bir anlamda ivme kazanacağını tahmin ediyoruz. Yeni hedefler, yeni destinasyonlar, kültür ve turizm konularını öne çıkaracağız  Didim’in bu yönlerini daha çok işleyeceğiz. Didim özelinde bir çalışma olacak ancak ülkemizin imaj çalışması ile birlikte yürütülmesi halinde daha verimli olacağına inanıyorum. Fuarlarda kurulan ilişkiler hemen geri dönüşümü olmasa da ilerleyen zamanlarda mutlaka temas kurulacak  olmasında dolayı önemsiyorum” dedi.

 

mavi didim

mavi didim

Mavi Didim Gazetesi İnternet Editörü